Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan indulhatnék el?

Hogyan indulhatnék el?

Figyelt kérdés

Nos, arról lenne szó, hogy szeretném magam fejlesztgetni az ezotéria területén. Az alapja az egésznek, az hogy állítólag érzékelni tudom a szellemek jelenlétét..vagy valami hasonló.. pontosan én sem tudom. Tehát, ez az oka annak, hogy érdeklődöm. A másik pedig az, hogy járt a házunkba egy "tisztító" és kiderült hogy az én szobámban tartózkodott a legtöbb szellem. Mielőtt én ezt megtudtam volna mindig is féltem a szobámban éjszaka.. és a számomra ijesztő dolgokat ilyen szörnyekként "láttam". Az tényleg igaz, hogy a rossz szellemek szörnyszerű lényekként jelennek meg? Szkeptikus vagyok, hogy ez tényleg igaz-e.. Szóval segítséget kérnék hogy mit kezdjek el olvasni kiindulópontként vagy mit tudok csinálni, ha érdekel a téma?


Köszi az válaszokat! :)


2010. máj. 7. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok mint te. Én sem tudom, hogy hogyan vágjak bele, mert félek is picit ezektől a dolgoktól. Én megpróbálok olyan embert keresni aki jártasabb ezekben a dolgokban és remélem, hogy ő tud nekem segíteni.
2010. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelnek a természetfeletti dolgok/lények csak fosok az ilyesmitől mint az állta:D nem nagyon láttam még paranormális jelenseéget vagy csak nem annak fogtam fel de ha látnék egy szellemet bittos besz..nák
2010. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberek képesek arra,bizonyos határokon belül,hogy az asztrálvilágba lépve tetszőleges formát öltve jelenjenek meg mások előtt.Tehát elképzelhető,hogy szellemek is képesek arra,hogy elérjék,te szörnynek lásd őket.Ennek egy célja lehet,az ijesztgetés.És ha félsz,megijedsz,akkor elérték céljukat és minél jobban félsz,annál szívesebben maradnak.Tehát,ne félj,mert bántani nem tudnak.Az imák nagyon hatásosak ellenük!

Megkérdezhetem,mennyibe kerül egy ilyen "takarítás"?

2010. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és hogy csináljam azt hogy ne féljek, ha félek?:D ááááá:D persze, majd megpróbálom.. :) köszi a választ!

Sajnos nem tudom mennyibe kerül, mivel ismerős csinálta. :S

2010. máj. 9. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor én régebben ilyen helyzetben voltam(féltem éjszaka mert úgy éreztem h vannak még rajtam kívül a szobában), akkor hívtam angyalokat és kértem, hogy töltsék meg szeretettel a szobát és a lelkeket akik pedig esetleg itt tartózkodnak segítsék át oda ahol lenniük kell. ez megnyugtatott.

Ha érdekel az ezotéria sztem olvass könyveket, ismerj meg embereket, akik foglalkoznak ilyesmivel, pl. a tisztítást végző ismerősöd vagy írj fórumokra a neten ahol ilyen témákkal foglalkoznak.

2010. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én anno, amikor gyermekkoromban féltem, mindig az angyalok segítségét kértem, ahogy az előző válaszoló. Annyira bíztam bennük, hogy miután megkértem őket, húzzanak körém védőburkot, a félelmem mindig elpárolgott, mert tudtam, hogy segítenek.

Mára már eszembe sem jut félni sötétben:)

2010. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az angyalos dolog beválik én nemrég láttam az enyémet álmomban egyből megnyugodtam másnap megköszöntem a segítségét.
2010. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérlek, adj egy e-mail címet vagy msn-t ( jobb lenne msn, mert közvetlenül tudunk beszélni), és megoszthatom a tapasztalataimat :) Én 14 éves vagyok, és talán tudok neked segíteni :) Legyen kellemes délutánotok!
2010. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!