Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a telepátiában?

Ti hisztek a telepátiában?

Figyelt kérdés

Nálam már előfordult de csak két emberrel. Az egyik a bátyám. Volt, hogy egész nap rá gondoltam és másnap csak úgy a másik városból meglátogatott, plussz rengetegszer gondoltunk ugyanarra a dologra, filmre, volt, hogy egy régi sztori volt egész nap a fejemben ő meg vacsoránál elmesélte.

A másik az exem. Mikor még jártunk volt, hogy éjjel 3-kor felébredtem és közölte, hogy ő is pontosan ugyanakkor. Van hogy hetekig eszembe se jut, de aztán van, hogy pár napig mindenről eszembe jut és akkor általában keres, vagy ír. Ez fura kicsit.

Nektek voltak már ilyen élményeitek?



2017. febr. 12. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Hiszek a telepátiában mert sokszor tapasztaltam. Vasziljev professzor egy könyvet is írt róla Telepátia címmel. Csak sejtéseink vannak arról hogyan működik.
2017. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ,részben tapasztaltam is .

Egyépként létező, tudomány által elfogadott !


[link]


[link]



[link]

2017. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jó leveshez nem elèg ha csak a rèpát akarod megpucolni. ;)
2017. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden légy egyszer megdöglik. Akkor is ha nem csapod le.

Nade mi köze a répának a kérdéshez

2017. febr. 13. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma kipróbáltam a' barátommal ,én kűldtem ő volt a' fogadó.

Darasztikus dolgokra gondóltam ,belezésre ,gyilkolásra ,hátha jobban megy .

Ő zombikra gondólt ,hogy azokat őljük .

Ha más nem ,de a' vér a' gyilkolás ,de az agresszió biztossan átment .

2017. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már igen. Éppen múlt héten gondoltam arra, hogy valaki kirakhatna már ide, egy ilyen kérdést, és lásd, meg is történt. Szóval, telepátia igen is létezik.
2017. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!