Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy érzékenyebb...

Lehetséges hogy érzékenyebb lettem?

Figyelt kérdés
Néha szoktam meditálni most este csak egy filmet néztem meg miután végeztem felkeltem az ágyból beraktam egy zenét fülhallgatóval és a sötétben becsuktam a szememet és élveztem hogy a szoba az én helyem és hát igen tancoltam. Utána kimentem a fürdőszobába és megint beraktam egy másik zenét. elszivtam egy cigit miután elszivtam azután ittam egy kicsit a csapból és hirtelen észre vettem hogy ahogy folyik a víz ki a csapból úgy lesznek ott víz cseppek . Ami természetes dolog tudom de idáig észre vettem ezt de valahogy ennyire még nem fogtam fel. Ránéztem a tukorre és láttam hogy össze van tapogatva és párás körbe néztem és láttam a színeket a csíkokat amiket idáig is de valahogy ennyire ezeket se fogtam fel és valahogy éreztem a gondolatok után a szobát hogy itt vagyok benne. Miután letelt a zene kijöttem ebből az állapotból valamennyire megmaradt de a lényeg az a fürdőszobába volt. Szóval 17/F vagyok lehetséges hogy valamit sikerült elérnem? A cigiben nem volt érdekesebb dolog a dohanynal és nem is szoktam fogyasztani marihuánát és egyéb szereket se. Maximum NAGYON ritkán alkoholt
2017. febr. 13. 03:36
 1/1 anonim válasza:
Hasonló dolog velem is történt már amikor tükörbe néztem nagyon furcsának láttam magam olyan volt mintha nem ugyan azt csinálná a tükörképem mint én ijesztő volt nem egyszer fordult elő én am a levegővel vagyok igy amikor beszippantom néha furcsának tűnek még az átlagos hétköznapi dolgok is és elgondolkodok hogy wáó ezt hogy mint (am normális vagyok nincsenek bajaim) 17/L
2017. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!