Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek érzékenyebb a hormonok...

Lehetek érzékenyebb a hormonok miatt még a második trimeszterben vagy csak hisztis lettem?

Figyelt kérdés
Már van egy két éves kisfiam de amikor vele voltam terhes nem voltak ilyen gondjaim. Most viszont iszonyat érzékeny vagyok és a legkisebb gondot is úgy élem meg mint egy atomkatasztrófát. Mai példa: Kezdünk haladni a szobatisztasággal de ma nem ment túl jól a dolog, és amikor már harmadszor sikerült gatyába-szőnyegre pisilni a kisfiamnak elbőgtem magam. Pedig tudom nem nagy dolog de nekem ez abban a pillanatban világfájdalom volt. Ilyenkor is bezavarnak még a hormonok vagy kezdek kicsit megkattanni?
2015. aug. 3. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz, még a harmadikban is. Én akkor bőgtem a legtöbbet. :)
2015. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen hormonok :) az én fiam is nemsokára kettő lesz ès jön a tesó :) érdekes volt olvasni ahogy ezt írtad :))

Nekem ma attól kellett sírnom, hogy a kismama rövidnadrágom elszakadt és hosszú farmerben mentem ki a melegbe. Olyan voltam mint egy ovis, akinek eltörött a játéka :))

2015. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van itt egy téma, hogy ki min sírta el magát terhesen. Nézz szét és rájössz, mennyire nem vagy egyedül. :) Ez sajnos ilyen.
2015. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hittem ez csak az első trimeszterre jellemző de megnyugodtam, hogy még nincs szükség pszihológusra :-)
2015. aug. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!