Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mult héten negativ lett a...

Mult héten negativ lett a tesztem. De ugyan ugy állandoan éhség érzetem van, hiztam 3kg, cickoim feszesebbek, nagyobbak és hányingerem szokot lenni és tul érzékenyebb lettem van amin elsirom magam. És nem jött meg. Ez mittöl van? Ha a teszt negativ.

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Tévedhetett a teszt vagy csak még nincs megfelelő szintű hcg a vizeletedben ahhoz,hogy kimutassa a pontos eredményt.Mivel 1 hét eltelt azóta javaslom kísérelj meg még egy tesztet.Mikor kéne megjönnie?
2008. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ezek erősen terhes gyanús tünetek!

Nekem is ugyan ezek voltak a tüneteim.

Lehet, hogy korán csináltad a tesztet, ismételd meg, vagy vegyél másik fajtát.

Sok sikert! :-)

2008. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A teszt nem mindenkinek mutatja ki a pozitívat, ha terhes! Szerintem próbálj meg újra tesztelni és ha megint negatív akkor menj el dokihoz! Mióta késik egyébként?Sok sikert!

32 hetes kismama

2008. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ezen a hét elején kellet volna megjönnie.De semmi.
2008. okt. 17. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj és feltétlenül írd meg az eredményt!:-))Korán csináltad!
2008. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oksa tesztelek akkor mégegyet köszönöm a válaszokat
2008. okt. 17. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp tesztelj, de nekem ez a 3 kg-os hízás nagyon fura. Ennyit azért a legelején egyből nem szoktak felszedni a kismamák. Az is lehet, hogy felborult a hormonháztartásod.
2008. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, barátnőmnél is ez volt amikor az első babáját várta, hogy az első teszt negatívat mutatott. Ez a 3 kg plusz viszont igencsak terhességre utal, nekem eddig mindhárom terhességem úgy indult, hogy a mérleg 5 kg-val mutatott többet (amúgy emnstruáció ideje alatt +3-at szokott), az alakomon viszont nem látszott, a legszűkebb ruháim sem feszültek jobban rajtam. Ez azért van, mert sokaknál már a fogantatás pillanatától megduzzadnak a mirigyek, megnövekszik a víz mennyisége a szervezetben stb.
2008. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!