Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek a dolgok mik lehetnek,...

Ezek a dolgok mik lehetnek, és most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap éjjel felkeltem és láttam, hogy egy magas alak áll az ágyam előtt, kapucnis, földig érő, kabátszerű ruhában, és engem néz, de az arca nem látszott, teljesen árnyékba volt borulva a kapucni miatt. Pár másodpercig nézett, majd megszólalt, azt mondta hogy " Te vagy az ötödik" . A hangja elég mély volt, és mintha visszhangzott volna. Az egész kb. 15 másodpercig tartott, az első pár másodpercben iszonyatosan megrémültem, azt sem tudtam mit csináljak, majd eszembe jutott, hogy olvastam az alvásparalízisről , és egyből nyugodtabb lettem, hiszen biztosra tudtam hogy ez csak az agyam által keltett illúzió, ekkor felkeltem az ágyból és megnéztem közelebbről is, és nagyon durván élethű volt, majd egyszer csak elhalványodott és köddé vált. Ránéztem az órára, mielőtt visszafeküdtem és 5:1 perc volt, picit meglepődtem, de nem foglalkoztam vele, visszafeküdtem és aludtam. Másnap délután elmeséltem egy ismerősömnek a történteket, aki eléggé jártas a pszichológiában és azt mondta hogy ez nem lehet alvásparalízis, mert paralízis közben csak a szemünk van nyitva, de a testünk nem mozog, pedig én felkeltem! Iszonyatosan megijedtem, de gondoltam nem lesz folytatása... Ma éjjel egy nagy koppanást hallottam, felkeltem, és az egyik könyvem leesett, a könyv címe: az ötödik hullám!

Úgy esett le hogy ki volt nyitva, beleolvastam és fennakadt a figyelmem egy mondaton ami az volt, hogy " holnap éjjel találkozunk".! Utána egyből ránéztem az órára, és 5 óra 3 perc volt! Gondolhatjátok, semmit nem aludtam az éjjel... És már most rettegek hogy mi lesz ma éjjel.. Szerintetek mit kéne tennem? Mit jelenthet egyáltalán az ötödik? van valami szimbolikus jelentése? Örülnék ha valaki tudna segíteni, előre is köszönöm!


2017. febr. 13. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben felkapcsolt villany mellett aludnék, vagy valakivel együtr ha van ra lehetőség.
2017. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Sajnos egyedül èlek, csak egy kutyám van, de ő az udvaron lakik, szóval marad az egyedül alvás...
2017. febr. 13. 16:00
 3/70 Jaws Olantern válasza:
100%

Ez azert eleg kemeny! Eloszor is nem lennek a helyedben kerdezo. :D

Madodszor pedig vagy haromszor elolvastam a kerdesedet, annyira meglepodtem, hogy miert is? Nekem a mamam meselte, hogy ahol gyerekkoraban lakott faluban, azzal ilyesztegettek a gyerekeket, hogy minden otodikert eljonnek ejjel, es olyan dolgokra kenyszetitik oket, amikre almukban sem gondoltak. Azt hogy hogyan ertette hogy minden otodikert, otodik testverert, lanyert vagy fiuert, mar nem emlekszem, csak ennyi maradt meg belole. :DEz azert eleg kemeny! Eloszor is nem lennek a helyedben kerdezo. :D

Madodszor pedig vagy haromszor elolvastam a kerdesedet, annyira meglepodtem, hogy miert is? Nekem a mamam meselte, hogy ahol gyerekkoraban lakott faluban, azzal ilyesztegettek a gyerekeket, hogy minden otodikert eljonnek ejjel, es olyan dolgokra kenyszetitik oket, amikre almukban sem gondoltak. Azt hogy hogyan ertette hogy minden otodikert, otodik testverert, lanyert vagy fiuert, mar nem emlekszem, csak ennyi maradt meg belole. :D

2017. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

Hát basszus... Azèrt jöttem ide hogy valaki megnyugtasson, vagy tanácsot adjon, de inkább beparáztattok.. :D

Egyèpkènt kedves utolsó, hogyan sikerült kètszer ugyan azt leírnod? :D

2017. febr. 13. 16:20
 5/70 Jaws Olantern válasza:
Bocs szar a telom folyton kilep a netbol, jegyzettombol masoltam, es beillesztette ketszer! Amugy ha tortenik valami meg ma ejjel, akkor irj azert
2017. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Ja èrtem. :) Privátban rád írok ha nem baj, lenne pár kèrdèsem a mamádról ès a törtènetèről...
2017. febr. 13. 16:31
 7/70 anonim ***** válasza:
91%
HOLNAP KÉRLEK MINDENKÉPP ÍRJ, HOGY MI VOLT ESTE! :D
2017. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim válasza:
100%
Nekem is írj ha lesz valami este:D
2017. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim válasza:
Én naaaaagyyooon a helyedben lennék hogy csináltad ezt miket csináltál ez előtt mik történtek bármit amitol lehet ez. Én nagsoooon a helyedben lennek
2017. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
92%
Hat barmit is jelentsen...en szivesen atveszem a helyed...ha gondolod. Ha van kamerad akkor tudod mi a dolgod ;) Nem hulyeseg villany melett aludni :D. En azt javasolnam, hogy a kutyat (nem tudom mi a neve...xD bocsi) hadd aludjon a szobadban...ha tenyleg tortenik valami hidd el hamarabb megerzi :D
2017. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!