Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem élvezzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem élvezzem a helyzetet vagy mondjam el neki h bennem kezdenek megváltozni a dolgok?

Figyelt kérdés

Sokat jelentene a tanácsotok...

Pár hónapja megismertem egy lányt nagyon jól elvoltunk beszélgettünk találkozgattunk

most utóbbi 2 alkalommal a dologból szex is lett, de ő nem akar kapcsolatot pedig minden téren nagyon jól kijövünk egymással.

ha nem találna vonzónak gondolom nem akarná velem a szexet sem és nem lenne a társaságomban ha ráér...

Én megpróbálnám vele a kapcsolatot, mert nagyon nehéz még egy ilyen nőt találni mint amilyen ő!

Én 24 éves vagyok a lány 23 éves.



2015. máj. 27. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt as nőt nagyon nehéz lesz befognod, hogy melletted maradjon. Biztos hogy ezt akarod? Szívesen adjuk neked a tanácsot, de kúszni mászni fogsz érte, ezt nem árt bekalkulálnod:D
2015. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Biztos h őt akarom!

De azért nem leszek a papucsa és nem fogok a nyomában csaholni mint egy kutya. Férfi leszek mellette és azt szeretném h ő is többet akarjon mint a mostani állapot!

2015. máj. 27. 20:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább maradnék a dologban és kussolnék. Ha elmondod akkor jó eséllyel azonnal eltávolodik tőled.

Vagy nem... De erre kisebb az esély és többet is veszíthetsz. Maradj még így aztán majd elválik mi lesz, pár hónap ismeretség nem olyan sok.

2015. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jaguár te ma nem vagy toppon, de nagyon nem:D
2015. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4#

Valami indokod is van arra, mivel van már bajod megint?

2015. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

én is így vagyok vele h hallgatok, de ha együtt vagyunk éreztetem vele szavak nélkül h nekem ez többet jelent mint szimpla szexkapcsolat...

am január óta kerültünk egymáshoz közelebb...

Az előtt is tudtunk egymásról h ki kicsoda de nem beszéltünk addig :D

2015. máj. 27. 20:55
 7/17 anonim ***** válasza:
5 Nekem bajom nincs, csak azt látom, hogy a tőled szokásos spontán válaszok nem jönnek. Csak a kontroláltak. Ezért kérdeztem rá.
2015. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6 Mesélj még kérdező, hagy térképezzük fel őkegyelmét:D
2015. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7

Tudod a rossz pletykákkal ellentétben elég sok értelmes vagy értelmesnek tűnő választ is szoktam adni. :)

2015. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

végtelenül egyszerű lány és mégis a személyisége annyira elragadó h nem akar az ember tőle elszakadni nagy lelke van és rettentően jóindulatú... Mindenkinek önzetlenül segítő, de ha megbántják vagy visszaélnek vele akkor azoktól elfordul

Ha beszélgetek vele mintha bele látna a gondolataimba és én is az övébe szinte folyamatosan egymástól vesszük el a szót. Szerintem nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

volt pár partnere nem is titkolja. Amilyen szerénynek látszik annyira vad is vigyáz ni kell vele :D

Sajnos nem vagyok túl jó ebben a leírás dologban...

Nekem nincs konkrét ideálom (csak egy alap belsőre és külsőre is) Benne látom azt a nőt akit mindig is kerestem.

Megjegyzem nem vagyok szerelmes tudom kezelni a dolgot... Sok pofon ért az elmúlt 2 évben, most kezdem azt érezni h kilábalok belőle és szerintem ő is látja h kezd bennem egy erős jellem felépülni.

2015. máj. 27. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!