Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm éjjelente ha...

Egy ismerősöm éjjelente ha felébred, gyakran lát szellemeket. Azóta nem alszom. Ti hisztek?

Figyelt kérdés
Korom sötétben is beszűrődő fényen keresztül látja. Érzi,ha megfogják a lábát. Nagyon félős,remélem,csak képzeleg vagy álmodja,mert csak éjjel látja ha felébred. Én sosem hittem,de napok óta nem alszom,annyira félek,h velem is megtörténik. Egyedul lakom,így már borzalmasabb. Egy hét alatt alig aludtam, lámpa mellett. Nem gondoltam,h en félnék valaha ettől. Adjatok tanácsot,hogyan tegyem magam túl ezen
2017. febr. 16. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mint mondod nagyon félős. Én is beképzelek dolgokat egy riaszgatósabb horrorfilm után most ha valaki mindig fél akkor nem csodálom hogy mindenbe belelát valamit. Aludj normálisan.
2017. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem tudnak bántani a szellemek.

Nem képesek rá.

nem úgy léteznek ahogy te!

2017. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerősödnek alvási zavara van, hirtelen felébred de még félálomban van, ezért hallucinál. Többen szoktak ide írni hasonló problémákkal.


Sőt nekem is volt hasonló gyerekkoromban, azt a fajta alvászavart alvási bénulásnak nevezik, nem tudtam mozdulni és volt hogy azt hallucináltam hogy furcsa kis űrlényszerű alakok mászkáltak az ágyam körül és nézegetnek. Sok ufós könyvet olvastam akkoriban. :D Persze mikor elmúlt egy-egy ilyen alvászavar, akkor azonnal eltűntek nyom nélkül mert csak képzeltem őket. Más meg szellemeket lát, ki amit hisz, azt képzeli az agya.


Aztán ahogy a legtöbb esetben történik a probléma elmúlt magától, kinövi a gyerek. 21 év felett viszont komolyabb probléma állhat a háttérben, ekkor már nem fejlődik az agy, ezért kinőni sem lehet a problémát.


Ha nem múlik el pár héten belül akkor az ismerősöd forduljon vele orvoshoz. Illetve azért mert neki ilyen problémája van, veled ettől még nem fog előfordulni, szóval aludj nyugodtan.

2017. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Korom sötétben nincs beszűrődő fény!

Teljes sötétben tehát csak akkor látná a szellem(ek)et, ha az(ok) világitana/világítanának. Ekkor viszont megszünne koromsötétnek lenni.

2017. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!