Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől van ez?

Szerintetek mitől van ez?

Figyelt kérdés

Pár hete megérzek dolgokat. Például kedden volt töri óránk és amikor bejött a tanár akkor azt mondta, hogy "most nem felelünk mert túl hosszú az anyag és végig kell vennünk" én szünetbe pont ezt mondtam el magamba, hogy tuti ezt fogja mondani (eddig nem mondott ilyet és nem is volt olyan hosszú az anyag). Úgy volt, hogy szerdán írunk matekból és megéreztem, hogy nem fogunk és nem is írtunk. Azt is éreztem, hogy pénteken rövidített órák lesznek (amit csak csütörtökön tudtunk meg és én ezt már hétfőn vagy kedden tudtam). Tudtam, hogy a macskám melyik nap fog fialni (szerda). Tudtam, hogy ma apa fog menni dolgozni (nem nagyon szokott járni szombaton). Meg ilyen fura dolgokat megérzek. Nem hiszem, hogy véletlen egybeesés.

Aki azt írni, hogy hülye vagyok az ne írjon.

13/L


2010. máj. 8. 19:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
32%

Különleges képesség, ennyi.

Hatodik érzéknek is lehet nevezni.

Ez egy adomány!


Fejleszd szerintem, jól jöhet még ez a későbbiekben!

Bár ezzel, hogy gyakorlod, meg figyeled magad, egyébként is ezt csinálod, tehát jó úton jársz abszolút.


Arra figyelj, hogy próbáld meg ezt a képességedet jó célokra, és mások segítésére használni!

Azért kaptad, hogy neked és másoknak is jó legyen!

Ne légy önző!

2010. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

Igen, előző írta.

Ne kételkedj benne!


A kételkedő gondolatok előbb utóbb bevonzzák a sikertelenséget! A pozitívok pedig előbb utóbb elhozzák azt!


Tehát gondolkodj pozitívan és BÍZZ MAGADBAN!

2010. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Sok bajod lesz még az életben, ha gyakran hangoztatod ezt a dolgot, főleg ha hozzáteszed, hogy az hülye, aki lenéz téged emiatt...

Miért nem mész be hétfőn a suliba és mondod el mindenkinek, hogy te megérzel dolgokat? Beszélj róla a szüleidnek is! Előbb-utóbb csak elvisz valaki ideggyógyászhoz... Gratulálok!

2010. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem fog elvinni senki ideggyógyászhoz, és ki sem fognak közösíteni.

De jogos, ezt így konkrétan ne hangoztasd.

Mond azt, hogy:

Van egy olyan érzésem, hogy...

És ha gyakran bejön, akkor a többiek előbb utóbb látni fogják mi a helyzet.


De tényleg nem kell ezt hangoztatni, gyakorolj és bízz magadban, aki meg közel áll hozzád (barát, ismerős) annak nyugodtan mondd el!

Egyáltalán nem olyan kőkorszaki a világ, mint ahogy itt egyes hozzászólásokból látszik.

2010. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Ha esetleg a lottó számokkal kapcsolatban lenne valami megérzésed,elküldenéd priviben? :))
2010. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Azért van ez, mert te egy természetfeletti csodalény vagy, különleges, szép és okos, leborulunk a nagyságod előtt, irigylünk és csodálunk, sőt, királynőnknek választunk, oh minden látnokok legjobbja!!!!


13 évesen ne írkáld másoknak, hogy kussoljanak, édesanyád nem tanított jómodorra?! Ha hülye kérdést teszel fel, hülye válaszokat fogsz kapni, ez evidens. Ennyi idősen lehetne már több eszed is... Szabadidődben majd vegyél egy kristálygömböt, hátha meglátod a saját jövődet: a legtöbb ember furcsán néz rád és összesúgnak a hátad mögött -Ez az a bolond kiscsaj... :D

2010. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

nekem is szoktak ilyenek lenni, és ez fejleszthető is.

Meditálj, figyelj a belső hangra, időnként ha pl csörög a telefon, próbáld meg kitalálni, h ki lehet az, tippelj meg előre dolgokat, és figyeld, h bejönnek-e, fejleszd szépen.

De tényleg ne hangoztasd.

2010. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%

"13 évesen ne írkáld másoknak, hogy kussoljanak, édesanyád nem tanított jómodorra?! Ha hülye kérdést teszel fel, hülye válaszokat fogsz kapni, ez evidens. Ennyi idősen lehetne már több eszed is... Szabadidődben majd vegyél egy kristálygömböt, hátha meglátod a saját jövődet: a legtöbb ember furcsán néz rád és összesúgnak a hátad mögött -Ez az a bolond kiscsaj... :D"


Már bocs, hogy beleszólok, de...

1.) Te jöttél be ebbe a kérdésbe (és ebbe a témakörbe) kötekedni és leszánalmasozni a kérdezőt, és nem fordítva!


2.) Hülye kérdés? Talán a tudomány kategóriában az lenne, de pont azért van EZOTERIKA kategória, hogy a hozzád hasonlók nyugalmát még véletlenül sem zavarja meg.


3.) Ez pont olyan szánalmas, mint mikor a vallásosok és az ateisták szólnak be egymás kérdéseikbe (persze azokba, amiket nem egymásnak címeznek).

2010. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, tudsz olvasni? Idézem a szabályzatot:

Ne a válaszokra felelj, hanem a kérdésre...


Amúgy most írt ki egy másik 13 éves kiscsaj hasonló hülyeséget, szerintem fogd kézen és borzongjatok együtt... Aztán, ha már mindkettőtöknek hangok szólnak a fejében, akkor is bizonygassátok, hogy ez normális, hiszen más is érzi... De akik nem hisznek nektek, nahát, ŐK a hülyék..! Mulatságos lenne, ha nem lenne annyi elmebeteg tömeggyilkos, ők is így kezdték... Azt hitték, hogy ők különlegesek, aztàn nem sikerült feldolgozniuk, hogy hülyének nézik őket. Családban előfordult már örökletes elmebaj??

2010. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Ne a válaszokra felelj, hanem a kérdésre..."

Én meg neked, hogy ne offold a kérdést!

Offolás az is, ha a kérdés valóságtartalmát kérdőjelezed meg, és nem adsz a kérdésre érdemi választ, csak a kérdezőt szidod.


Nem, nem fordult elő örökletes elmebaj. Ha értenél valamicskét a pszichológiához, akkor tudnád, hogy a skizofrénia nagyon nem így néz ki (ráadásul ez nem is a szellemhangokat halló lány kérdése).

Senki nem lesz ettől tömeggyilkos, a pécsi egyetemista srácot sem ilyen típusú okokból gúnyolták.


Ez nem egy jótékonykodó oldal.

Itt nem kell felvilágosítani az "elmeháborodottakat", főleg nem az "elmeháborodott" ezoterika témában.

Egyáltalán mit keresel itt?

Ez valami önkéntes küldetés, hogy megmented az "elmeháborodottakat"?


Akkor menj inkább a vallás kategóriába és hited szerint (vallásos vagy ateista) térítgesd az ottaniakat!

Legyen az a "szent küldetésed"!


Ha meg másokat akarsz csesztetni, akkor menj a chat.hu-ra!

2010. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!