Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől van ez?

Szerintetek mitől van ez?

Figyelt kérdés

Pár hete megérzek dolgokat. Például kedden volt töri óránk és amikor bejött a tanár akkor azt mondta, hogy "most nem felelünk mert túl hosszú az anyag és végig kell vennünk" én szünetbe pont ezt mondtam el magamba, hogy tuti ezt fogja mondani (eddig nem mondott ilyet és nem is volt olyan hosszú az anyag). Úgy volt, hogy szerdán írunk matekból és megéreztem, hogy nem fogunk és nem is írtunk. Azt is éreztem, hogy pénteken rövidített órák lesznek (amit csak csütörtökön tudtunk meg és én ezt már hétfőn vagy kedden tudtam). Tudtam, hogy a macskám melyik nap fog fialni (szerda). Tudtam, hogy ma apa fog menni dolgozni (nem nagyon szokott járni szombaton). Meg ilyen fura dolgokat megérzek. Nem hiszem, hogy véletlen egybeesés.

Aki azt írni, hogy hülye vagyok az ne írjon.

13/L


2010. máj. 8. 19:18
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*azt akarja írni :)
2010. máj. 8. 19:21
 2/26 anonim ***** válasza:
23%

Ne ezzel akarj kitűnni a "szürke" tömegből, ez annyira szánalmas...


Ha meg olyan "paraabnormális" vagy, akkor miért nem érzed meg a válaszainkat? Koncentrálj! :)

2010. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem kitűnni akartam csak érdekel.
2010. máj. 8. 19:26
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Ez érdekes :). Igaz nem sokat értek ehhez de szerintem se véletlen egybeesés. Én örülnék a helyedben.
2010. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem sem lehet véletlen. Nem hallasz néha susogó hangokat a fejedben? Menj pszichiáterhez, kapsz gyógyszert, meglásd elmúlik!

Ès, csak hogy ne legyen igazad: hülye vagy! XD

2010. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát basszus...h itt nincs egy normális ember se :S

Jólvan akkor kussoljatok -.-"

2010. máj. 8. 19:44
 7/26 anonim válasza:
64%
Teljesen természetes amit érzel, ne hagyd, hogy a többiek elnyomják Benned ezt a dolgot. Próbálj továbbra is érzékeny maradni ezekre a megérzésekre, sokat fog még segíteni az életben.
2010. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Milyen jó Neked,irigyellek:DKár,hogy én nemtudok ilyet13/L
2010. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Van ilyen, örülj neki. Fejleszd, később meg is élhetsz belőle. Mázlista!
2010. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én is meg szoktam érzeni néha dolgokat. Mindenki megérzi néha a jövőt. Ez teljesen normális, csak a legtöbb ember elnyomja magában ezeket a belső hangokat.


Azt ajánlom, hogy ne nagyon beszélj róla, mert a fenti néhányhoz hasonló kételkedő-lehúzó vélemények elrontanak. Kételkedni kezdesz benne, és akkor már nem fog úgy működni a dolog.

2010. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!