Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől van ez?

Szerintetek mitől van ez?

Figyelt kérdés

Pár hete megérzek dolgokat. Például kedden volt töri óránk és amikor bejött a tanár akkor azt mondta, hogy "most nem felelünk mert túl hosszú az anyag és végig kell vennünk" én szünetbe pont ezt mondtam el magamba, hogy tuti ezt fogja mondani (eddig nem mondott ilyet és nem is volt olyan hosszú az anyag). Úgy volt, hogy szerdán írunk matekból és megéreztem, hogy nem fogunk és nem is írtunk. Azt is éreztem, hogy pénteken rövidített órák lesznek (amit csak csütörtökön tudtunk meg és én ezt már hétfőn vagy kedden tudtam). Tudtam, hogy a macskám melyik nap fog fialni (szerda). Tudtam, hogy ma apa fog menni dolgozni (nem nagyon szokott járni szombaton). Meg ilyen fura dolgokat megérzek. Nem hiszem, hogy véletlen egybeesés.

Aki azt írni, hogy hülye vagyok az ne írjon.

13/L


2010. máj. 8. 19:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm az értékes hozzászólásodat. Sajnos, mivel buta vagy, újra figyelmeztetnem kell: ne írkálj nekem véleményt, válaszolj a kérdésre, ennyi. Ha velem akarsz kommunikálni, akkor merd felvállalni a neved-címed és írj privit.
2010. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Veled kommunikálni? (jó vicc, ez tetszett:))

Nem akarok.

Válaszoltam a kérdésre, de mivel az ezoterika kategória még csak most van beindulóban, a sok fontoskodó és okoskodó ember (akik egyébként mehetnének pszichológushoz) idejön benyögni a véleményét, amikor világos már magának a kategóriának a nevéből, hogy EZOTERIKA.

Vágod? Tehát itt nem az a kérdés, hogy hiszel-e bennük vagy sem, ha ide beír valaki egy kérdést, akkor olyan válaszokat vár, akik hisznek benne, nem pedig, hogy menj el pszichológushoz!


Nagyon nehéz ezt józan paraszti ésszel felfogni?

Hogy nem kell itt "megváltani" az embereket vagy ilyesmi.

2010. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

TUDTAM!!!! Éreztem előre, hogy válaszolni fogsz!!!! Nekem is természetfeletti képességem van, éljen!!!

Újra csak köszönöm az értékes hozzászólásodat, és megkérlek HARMADSZOR, hogy ne itt üzengess... :D

2010. máj. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha van msn-ed, kérlek ,add meg, 14 éves fiú vagyok, sokat válaszolgatok ide, és én is megérzek így dolgokat. Szeretnék tőled néhány dolgot kérdezni de személyesen... tehát nem itt mindenki előtt. Ha van msn-ed és/ vagy e-mailed, kérlek, add meg, beszélgethetnénk, mert rokonléleknek tűnsz :) üdv: Ádám
2010. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
mármint a kérdezőnek írtam....
2010. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
A véletleneket nem kell csodának hinni ha azt mondom csörögni fog a telefonod MOST és csörög véletlenül akkor az nem lesz csoda.
2010. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!