Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezoterikus értelemben mit...

Ezoterikus értelemben mit jelent "leföldelni" magunkat, hogyan zajlik a folyamat, mi a célja, eredménye, hatása?

Figyelt kérdés
Ezotéria kedvelők hozzászólásait várom!

2017. febr. 20. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

most hirtelen ezt találtam, a cikk közepe táján van szó a "földelésről" de érdemes elolvasni az egészet..


[link]

2017. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

A' vezetékeket szokták leföldelni .

Van a' fázis vezeték meg a' nulla . A' zárlatok miatt kell. És én kimondottan ezotéria kedVelő vagyok !


Gondolom kibiztosítjuk magunk valamire ,hogy

el/átvezessünk valamit magunkon ,valamilyen energiát .

2017. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A földelés olyasmit jelent, emlékeim szerint, hogy ne hagyd magad elszállni. Az ezotériával való foglalkozás közben hajlamos vagy a fellegekben, meg azon túl is járni - mindeközben két lábbal maradja a földön: földeld magad.


Átvitt értelme van tehát, szerintem, nem a földdel való fizikai kapcsolat megtalálását jelenti, mint ahogy a hivatkozott cikk földelő meditációja állítja.

2017. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. febr. 21. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Összekötöd magadat a földi meg az égi energiákkal, amit kiegyenlítesz magadban. Ezáltal kialakul egy harmónia a két energia között, magyarul nem leszel túlzottan materiális, se nem elszállt ezotériázó.


Mindenki máshogy csinálja, valaki azt képzeli el, hogy gyökeret ereszt a földbe, amin keresztül piros (gyökércsakra) színű energia árad fel belé, az égből meg fehér fény érkezik be a fejtetőn (koronacsakra) keresztül, ez a kettő találkozik valahol félúton, pl. szívcsakra, és ott szépen kiegyenlítődik. Gyakorlottabbaknak pár perces dolog, tehát nem kell nekiülni és egy órán át szórakozni ezzel.


Ezt is érdemes sűrűbben csinálni, akár naponta, reggel.

2017. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Örülök, hogy értelmes válaszokat kaptam! :-)
2017. febr. 22. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!