Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudok "gyógyítani energiával"?...

Tudok "gyógyítani energiával"? Mi ez, hogyan fejleszthető, esetleg ha ezt meg tudom csinálni, más hasonló dolgokat is tudnék?

Figyelt kérdés

Véletlenül jöttem rá, a közeli családtagjaimnak, egy-két barátomnak azóta rendszeresen elmulasztom fejfájását, idegességét, de volt már, hogy egyértelműen fizikai tüneteket is, pl. egy megfázás jellegű dolgot (orrfolyás, torokfájás), gyomorfájás - nem idegi eredetű, illetve egy rokonom elesett, nem tudta behajlítani a térdét, nem tudott rendesen menni napokig... Ezt is azonnal, és egyik se jött vissza sosem, szóval nem csak a fájdalmat csillapítottam ideig-óráig.


- Leteszteltem olyanokon, akikben megbízom, bár tudom, ilyet nem illik... Akkor is működik, ha nem tud róla, hogy ezt csinálom. Muszáj volt kizárnom a placebóhatást mint magyarázatot valahogy.

- "Mellékhatásai" úgymond, hogy az illető utána feldobottnak, nyugodtnak, gondtalannak, boldognak érzi magát.

- Csak akkor működik, ha egy térben vagyok az illetővel, távolra, már próbáltam, nem ment.

- Fogalmam sincs, komolyabb dolgoknál is működne-e.

- Alapvetően fogalmam sincs, mi ez, sosem akartam gyógyító lenni, az ezotéria sok részével foglalkozom valamilyen szinten, de talán ebben hittem legkevésbé és ezt sosem akartam tanulni konkrétan.


Aki ért hozzá, annak feltehetnék itt vagy privátban egy pár kérdést még az alap kérdéseimen kívül?

NEM TROLL KÉRDÉS, sőt, őszinte kíváncsisággal várom a szkeptikusok esetleges magyarázatait.


2017. febr. 22. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

keress egy bioenergetikust a közeledben és beszélgess vele :) ő tud a kérdéseidre válaszolni...

igen létezik ilyen ne félj tőle, hanem jó lenne ha tanulnál és fejlesztenéd, mert rengeteg emberen tudsz majd segíteni... :)

2017. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nehéz olyan dologban tehetségesnek lenni aminek a létében sem hisznek sokan."


Ezt vésd jól az eszedbe!

2017. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom. :)


Ezért kérdeztem névtelenül pont itt, hátha véletlenül itt talál meg valaki, aki jobban érti ezeket a dolgokat nálam, és feltehetek pár kérdést neki.


Néhány kiindulópontot kaptam, pl bioenergetikus, reiki (bár szerintem nem azt, vagy ahhoz hasonlót csinálok, nem tudom), ezeket köszi.


Pénzt biztos soha nem kérnék ilyesmiért később se, ha már tudom, mi ez, és sokszorosan bebizonyosodott, hogy bárkin működik, egyrészt baromi nagy felelősség, másrészt van munkám, informatikus vagyok, te jó ég, még nekem is abszurd erről írni, pedig csinálni teljesen természetes már. :D

2017. febr. 23. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
:) hidd el a bioenergetikus tud segíteni... bioenergiával gyógyítasz... ők akik tényleg tudják miről van szó :) - bár őszintén megmondom, reikivel sose foglalkoztam, igazából nem is tudom az miről szól...de épp hétvégén voltam egy 2 napos bioenergetikus előadásán... hozzá menj , ott biztos rendes válaszokat fogsz kapni a kérdéseidre.. itt sok a troll... :)
2017. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* 2 napos előadáson amit egy bioenergetikus tartott.. nem 2 napos volt az előadó.. :D ennyire még ők sem fejlettek, hogy 2 napos korukban előadást is tartsanak már :D
2017. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!