Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha van olyan h hallom...

Néha van olyan h hallom mintha valaki a nevemen szólítana ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem nagyon törődök vele csak mégis érdekelne mitől van
2010. máj. 9. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a neved? Süsssü??
2010. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ilyen van nekem is. A nevem Rebeka, anyukám mindig úgy hív hogy Rebuska. És már kismilliószor hallottam azt hogy Rebuska? Ilyen kérdés szerűen. Kikiabálok anyának: "Mi az?" Majd erre mondja, hogy " Én nem is szóltam.". NEm tom mi ez...
2010. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én is vagyok így. Viktornak hívnak és mikor egymagam vagyok valahol akkor hallom h valaki egy mondatot mond de csak a Viktor nevet hallom/értem. De nem mindíg úgyan az a hang, mondja a mondatot szerintem.Valaki mind egy mondatot és mivel a magán hangzók tisztább hangok valami i-o s szót mondanak és a nevemnek hiszem ezt.
2010. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a belső hangotok, figyelni kellene rá talán. Esetleg visszakérdezni, vagy válaszolni hogy "hallgatlak" vagy ilyesmi. Persze csak gondolatban, az bőven elég. Nem kell magatokban susmorogni hogy hülyének nézzenek. Mit meg nem adnék hogy velem is ilyenek történjenek...

Robert Peterson: Testen kívüli élmények c. könyvében beszél az ő saját belső hangjáról.

Érdemes elolvasni.

2010. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy egyedül voltam otthon és hallottam, hogy valaki a nevemen szólít. Teljesen tisztán értettem...
2010. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is vagyok így néha,és nem találok magyarázatot:S

pedíg tuti nem vagyok őrült....

2010. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baromság mármint ezek a belső hangok...
2010. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Haha, hát régen nekem is volt ilyen. Emeletes házban laktam, és szinte mindig a földszinten voltam. Anyum gyakran leordibált, hogy jöjjek fel, és ilyenkor ugye a nevemet ordibálta. Ez annyira berögződött egy idő után már akkor is hallani véltem ezt, amikor nem szólt (például zenehallgatás közben). De mióta elköltöztem, már nem fordul elő.
2010. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nagy Chthulhu suttog hozzátok. Esetleg Freddy Kruger.
2010. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
LSD?
2010. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!