Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van nagyon furcsa...

Miért van nagyon furcsa érzésem, olykor sötét gondolatom a párommal kapcsolatban, mióta ismerem?

Figyelt kérdés

Olyan érzésről van szó, amit nem igazán tudok megmagyarázni, hogy mi is igazából, de megpróbálom.

Ezidáig semmi komoly okot nem adott arra, hogy kételkedjek benne és nagyon jól kijövünk egymással, mégis azt érzem, hogy valami nem stimmel vele. Egyelőre távkapcsolatban vagyunk, mindig ő jön hozzám, olyankor egy-két napig itt is alszik. Általában a hétvégéket együtt töltjük. Mióta ismerem, úgy érzem, titkol valamit. Néha, ha otthon van, elfog egy furcsa érzés vele kapcsolatban és késztetést érzek arra, hogy kutakodjak utána, amit soha nem tennék meg, mert ellenkezik az elveimmel, de mégis ilyenkor nagyon nyugtalanító érzés fog el. Én még sosem jártam nála, holott a címét már többször megadta, de sosem mondta, hogy menjek, a véletlen meglepetéseknek pedig nem vagyok híve. Látszólag semmi titkolnivalója, tudom a címét, a munkahelyét, rengeteget mesél a családjáról, a munkájáról, a hobbijáról. Esténként általában felhív és elmeséli a napját.


Mégis, néha a legváratlanabb pillanatokban elfog egy iszonyúan kellemetlen érzés, hogy nem szabad feltétel nélkül hinnem benne. Mintha nem csak én léteznék az életében, mint nő, holott erre semmilyen bizonyítékot nem tudok felmutatni. Ilyenkor a gyomrom remegni kezd és iszonyú nyugtalanság lesz úrrá rajtam.

Azért aggasztó számomra ez a dolog, mert pár évvel ezelőtt egy öt évig tartó kapcsolatomban az első három év után ugyanilyen érzések fogtak el, majd két év múlva kiderült, van valakije, pontosan attól az időtől számítva, mikor az első gyomorideg elkapott itthon és úgy tudtam, hogy a haverjánál van sörözni.


Nagyon félek, hogy megint beigazolódik majd, van alapja ezeknek a furcsa megérzéseknek.



2017. febr. 24. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ebben semmi misztikus, egyszerűen női megérzés, ami bizony sokszor tapasztalatokon alapul.

De akkor most minden pároddal félelemben fogsz élni? Mert legtöbbjük sajnos ilyen.Nem is tudom, létezik-e olyan, aki néha nem kacsintgat félre..

Esetleg tedd próbára valahogy, ha ennyire nyugtalanít a dolog.

2017. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi rossz tapasztalatod alapján meg egyébként is tökéletesen érthetők az érzéseid, hiszen valóban felemás a helyzet. Ő ismer téged, a körülményeidet, te viszont csak hallomásból tudsz róla bármit és hát "messziről jött ember azt mond, amit akar". Emellett azért van egy olyan érzésem is, hogy téged túlságosan elragadnak az érzéseid és érzelmeid, általában véve is kissé hiszékeny, még talán kissé felületes megfigyelőnek is mondható vagy. Tervezzetek olyan programot, hogy te mégy hozzá, ahol aztán csaknem mindenről megbizonyosodhatsz. A kellő óvatosságot még a szívszerelmünkkel kapcsolatban is fenn kell tartani.
2017. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyenlőtlen a kapcsolat, hiszen nem viszonozza a vendéglátást. Ez akkor is kiegyensúlyozatlan kapcsolat, ha nem él kettős életet. Azonban arra is bőven van lehetősége.

sokan sok okból hazudnak, betegség is lehet a háttérben, sok személyiségzavar része a kóros hazudozás.

Neten fönt van, van valahol profilja ismerősei?

2017. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Facebookon nincs fent, de az összes rokonára rákerestem már és minden, amit pl. róluk mesélt, igaz. Azzal magyarázta, hogy törölte magát facebookról, hogy elege lett belőle. Mondjuk, én sem az a típus vagyok, aki ott éli az életét, így ez zavar legkevésbé.


Tudom, hogy szégyelli a lakását, mert az enyémhez képest állítólag nagyon "lepusztult". Mikor először belépett hozzám, azt mondta, meg sem merné nekem mutatni, pedig előtte, mikor semleges helyeken találkozgattunk, említette, hogy miket fog megmutatni a városban, ahol él.

2017. febr. 24. 22:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazad van,nem szabad megbíznod benne

mert a múltjában van valami amit nem

mond el neked.

2017. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4: Azért kérdeztem, mert a kettős életet élőkre jellemzőek ezek, hogy nem hív meg magához, nincs fenn közösségi oldalon, nehogy közös ismerőseitek lehessenek: tehát hogy jól tudjon titkolózni, kontrollálni tudja a róla hozzád érkező információkat.

Azért ha egy kapcsolat, egy társ illik hozzád, akkor jellemzően nem akar távol tartani az életétől, barátaitól, rokonaitól! Hanem minél jobban részévé akar tenni.

2017. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bizalmatlan vagy, furcsa érzésed, sötét gondolatod van vele kapcsolatban - és mégis 'párodnak' nevezed?

.

"Azért aggasztó számomra ez a dolog, mert pár évvel ezelőtt egy öt évig tartó kapcsolatomban az első három év után ugyanilyen érzések fogtak el, majd két év múlva kiderült, van valakije, pontosan attól az időtől számítva, mikor az első gyomorideg elkapott itthon és úgy tudtam, hogy a haverjánál van sörözni.

Az sem kizárt, hogy bizalmatlanságoddal éppen te távolítottad el magadtól és küldted ahhoz, aki megbízott benne!

2017. febr. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nos, sajnos a dolgok engem igazoltak, lebukott, hogy több vasat tart a tűzben azóta, mióta ismerem.

Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2017. febr. 26. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy derítetted ki?
2017. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ne haragudj, ha ez pofatlan, de meselnel nekunk egy kicsit?Nem kell minden reszletbe belemenni, csak ugy nagyjabol, hogy hogy tortent.
2017. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!