Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tegyek, félek?

Mit tegyek, félek?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy félek a sötétben!(kijelenteném nem a szellemektől, de sok ilyen cikket olvasok és lehet, hogy tudat alatt félek) Rendesen tudok aludni sötétben meg minden!Sötétben nem merem kinyitni a szemem, mert ha látok valami furcsát legyen az beszivárgott utcai fény, autó lámpája, elmosodott valami,

de azt én nem tudhatom, hogy mi az ezért elkezdek rajta gondolkodni ilyenkor eszembe jutnak szellemes, szörnyes parás dolgok!Na ilyenkor van az, hogy szemeket becsukni lámpát feloltani!Ekkor odanézek és leesik, ez nem valami nagy Was is das ilyenkor megnyukszom!Meg furcsa hangokat hallok, azt lehet, hogy túlreagálom a bolhából csinálok elefántot, de amikor egyedül vagyok nagyon beparázok!Nem beszédet meg ilyesmiket!Szóval szellemes cikkeket már nem is olvasok szörnyeseket igen de azokat tréfásan fogom fel!Valamelyik nap olvastam ezt a cikket: [link] na miután elolvastam magamban elküldtem melegebb éghajlatra a szerzőt és aznap nem nagyon aludtam!

Másnapra nem zavart olyan semleges volt számomra már nem is paráztam de aznap! Nem volt egy leányálom!

Ezért szeretnék tanácsokat kérni mit tegyek??

Am 14 éves vagyok!

És köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 11. 22:13
1 2 3
 1/21 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Semmi pánik,mostantól ne félj!

2012. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:D:D:D köszi én is ezen vagyok :D
2012. júl. 11. 22:41
 3/21 Lilith1994 ***** válasza:
100%
Szerintem az a legegyszerűbb hogy veszel a szobádba olyan fényt amit be dugsz a konnektorba és kicsit világit...és ha látsz akkor nem fogsz félni ...nekem ez megoldás volt.
2012. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai fény kell, és a kezed ügyébe mindenképpen egy éjjelilámpa.

A sötétségtől való félelem egyénfüggő, én is félek a sötétben, pedig kétszer olyan idős vagyok mint te. Mindig is féltem.

2012. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ember fél az ismeretlentől, te félsz a sötéttől, mert az kiismerhetetlen, a negatív kisugárzású történetek pedig tökéletesek arra, hogy kitöltsék a fenti űrt. (negativitás=alacsony energiaszint=akarat nélkül félsz a semmitől, vagyis a teljes null.) Az egyik módszer, hogy tartsd ezt a tudományosságot a fejedben, mikor előjönnek a félelmeid, mert csak köcsög illúzió. Az agyad játéka, az pedig már szó szerint gondold viccesnek, hogy emelett valami fizikailag ott is lehet a sötétben, "amitől félsz." :D

De az alapokat kezd azzal, hogy sose olvasol semmi ilyen hülyeséget, mert az ilyesmiket direkt ilyen célokkal írják. Az efféle írók nem százasak.


Olyan van, hogy nem tudsz elaludni, vagy félelemmel mozogsz ilyenkor a lakásban?

2012. júl. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
18 éves létemre én is félek a sötétben. Kicsi koromban a bátyám mindig rémisztgetett. Aztán voltak furcsák dolgok is velem,amik éjjel történtek... úgyhogy jó okom van rá. Ezért alszom a macskámmal,ha baj van ő tuti jelez,vagy a kiskutya
2012. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát alvászavar szerencsére nincs mint írtam az egyetlen eset amikor nehezen aludtam a fent említett cikk miatt volt :D

A sötétben nem félek csak akkor jön rám a para ha hallok valamit vagy valami furcsát látok azért szoktam csukott szemmel elmenni a kapcsolóig és feloltani azért csukott szemmel mert (fennt leírtam) valami furcsát látok nem tudom megmagyarázni és elkezdek rajta gondolkodni ilyenkor jutnak eszembe a cikkek amiket olvastam!Attól lehet, hogy kiskoromban olyan hülye voltam, hogy azt hittem az a menő, hogyha nézem a horror filmeket akkoriban nem féltem semmitől, csak így nagyobb koromban!

2012. júl. 12. 14:28
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A félelem generálhat, teremthet olyan dolgokat ami csak a te fejedben létezik. Nem biztos hogy annak a zajnak van forrása, hanem te magad kreáltad, a sötétben lévő félelmed miatt.

Kislámpa jó megoldás, de megpróbálhatod a minél kevesebb fénynél való alvást aztán a végén simán alszol félelem nélkül a szobádban.

Ha zaj van, lámpa fel járj utána mi lehet. Próbáld meg a hangot amit hallasz a fejedben valamivel azonosítani, így tudod mi volt, vagy mi lehetett. Jó ha tisztában vagy azzal milyen zajok lehetnek otthon, vagy mi milyen hangot kreál. Nem kell egyből a rosszra gondolni, józan ész, és pozitív gondolkodás, egy kis bátorság is kell. Ha mindez megvan, kis idő múlva észre veszed, hogy nem félsz a sötétben. Persze ezek csak ötletek tippek, minden rajtad áll;)

2012. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A figyelős cikk miatt ne félj. Az kacsa.
2012. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mint mondtam alvászavarom nincs tökéletesen tudok aludni sötétben, és igen mindig keresek rá valami logikus magyarázatot és utánanézek nekik!Azt gondoltam, hogy nem igaz a cikk úgy estefele azért eléggé felkavaró volt!

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 12. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!