Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy rossz uton...

Lehetseges hogy rossz uton jarok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Par honapja szakitott velem a baratom mert megcsaltam. Rajottem higy rossz utra tevedtem es nem kellett volna. Azota csupa rossz dolog tortenik,mintha nem igy kellett volna hogy alakuljon az eletem. Semmi sem sikerul,a jelenlegi parommal se kellene egyutt lennem ugy erzem,hogy nem mellette a helyem,de lehet a sors akarja igy nem tudom eldonteni higy ez a sors akarata volt higy igy alakuljon vagy nagyon eltevelyedtem. Mi a megoldas?
2017. febr. 27. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
67%
Jó út/ rossz út? Mindegy. Nincs olyan, hogy jó vagy rossz, ez csak értelmezgetés. Csak az út van, most egy ilyen részén jársz épp. Hogy éled meg? Nem tetszik amit épp tapasztalsz? Nem baj, azért van így, hogy tanulj belőle! Lehet, hogy hamarosan egy szebb rész következik, de ott se kövesd el azt a hibát, hogy állandónak tekinted! Egyszerűen tapasztald azt ami épp történik és légy jelen, örülj, hogy történik, mert csak egyszeri jelenség, még ha a tudatosság miben kibontakozik végtelen is...
2017. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!