Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy volt egy...

Lehetséges hogy volt egy ikertestvérem csak elvetették?

Figyelt kérdés
Mostanában ötlött fel bennem a gondolat, azon dolgok kapcsán, hogy párom felhívta rá a figyelmem, hogy gyakran fogom a saját kezem természetellenes módon. Ezt úgy értem, hogy pl: mindkét kezembe szorítom a hüvelykujjam gyerekkorom óta és gyakran úgy is alszok el. Vagy amikor lefekvéshez készülődök automatikusan megfogom a bal kezemmel a jobbot, úgy mintha a jobb kezem nem az enyém volna hanem másé, szóval az egyik tenyérrel felfelé van a másik pedig benne. Gyakran könnyebben alszok úgy ha ölelek valamit. Párnát takarót plüsst. Anyám egyszer említette, hogy utánam lett volna egy kistestvérem, de elvetette mert nem akart harmadik gyereket.(Anyám gyűlölte apámat... apám alkesz). Én egész életemben valahol hiányoltam valamit. Sose tudtam megmagyarázni, hogy mi az. Csak azt éreztem nem vagyok teljes. Lehet, hogy nem utánam volt a kistesó, hanem mellettem? Édesanyámmal a viszonyom rémes. Mióta az eszemet tudom nem kedvelem. Nem tudom miért. Mindig meséli, hogy kicsinek is olyan voltam, hogy nem hagytam hogy ölelgessen. Kimásztam a karjaiból mindig és sose voltam hozzá kedves. Nem mentem oda hogy szeretem vagy hogy megöleljem. (Ő se közelített soha. Mióta élek csak fenyegetni tud és kényszeríteni.) Sőt. Mindig is borzalmasan viselkedett velem. Kigúnyolt, sokat vert. Mai napig bénának tart az élethez és nem bízik bennem. Tudat alatt szerintem nem kívánt gyerek voltam. Csak nem sikerült engem is elpusztítani. Ez megmagyarázna mindent. Sose mondaná meg az igazat ha így volna. Van más mód, hogy kiderítsem igaz e ez? Tényleg mindent megmagyarázna. De ezt csak ehetőség. Nem biztos hogy így van. Vélemény?

2016. febr. 17. 20:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*lehetőség. Annyit még hozzátennék, hogy dokihoz is akartak vinni kiskoromban annyira furcsa gyerek voltam. Nem akartam mozogni nem voltam eleven, sőt kiesett a gyerekkorom nagy része még az iskolás évek is mert annyira nem érdekelt semmi. Pszichológushoz akartak vinni mert azt látták mintha valami nem lenne rendben.
2016. febr. 17. 20:32
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez az elmélet úgy ahogy van nagy butaság.
2016. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem vagyok szakerto a temaban,de szinte biztos nem lehet elvetetni egy ikerparbol csak az egyikket figyelembe veve az abortusz metodikajat...
2016. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Most tényleg azért gyanakszol, mert meg szoktad fogni a saját kezed? Simán megkérdezheted anyádtól nincs oka hazudn. Vagy apádtól, nagyszülőktől, idősebb testvéredtől stb.
2016. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Háát nem csak a kézfogás, csak azzal a gondolatmenettel indult az egész hogy ugyan miért fogdosom a saját kezem. Megkérdezhetném de mondom annyira nem vagyok jóban egyik szülőmmel sem. Nem lennének őszinték. Persze lehet az egész egy nagy butaság, de egyszer a tévében láttam hogy egy nő mesélte hogy volt neki ikertesója csak elvették tőle, és innen indult az ötlet nekem is. Ez csak feltevés, mindössze arra lennék kíváncsi vajon létezhet e ilyesmi, de valaki az előbb írta hogy a mostani beavatkozásnál nem fordulhat elő hogy az egyik megmarad.
2016. febr. 17. 20:51
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy ikerpárból egyet elvetetni.Csak olyan lehetséges, hogy ikerpárból egyet örökbe vagy állami gondozásba adni.

az lehetséges, amit anyukád mondott, hogy utánad lett volna később gyermeke, azt vetette el.

Szerintem anyukád szimplán megkeseredett, azért olyan, amilyen.a többin meg nem érdemes gondolkozni, mert úgysem tudsz rajta változtani.Szerintem a szeretet hiányzik neked, a szülői törődés és ebből adódhat a titokzatos hiányérzet és talán aza furcsa szokás is, ahogyan a kezedet fogod.Talán ez is valami "hiánypótló", megnyugtató mozdulat.

2016. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen lehet benne valami. Sőt ez reálisabbnak tűnik mint az ikerpáros sztori de van egy bátyám aki nagyon is jól elvan anyámmal. Ők szeretik egymást és engem közösen ki nem állhatnak. Ebből kifolyólag már szinte minden megfordult a fejemben.
2016. febr. 17. 20:57
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, hogy elhal az ikermagzat, majd "beépül" a testvérébe. De olyan, hogy abortusz az egyik magzattal. Olyan nincs. Igaz, hogy olvastam olyant, hogy az abortusz után megmaradt az ikrek egyike, de az orvosi hiba volt. De nálad tuti nem áll fenn az abortusz.
2016. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Te simán labilis vagy idegileg.
2016. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy az abortuszt túléli az ikrek egyike (nem tudták, hogy ikerterhesség, "kiporszívóztak egy babát, de benn volt egy másik is).
2016. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!