Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek felkapott...

Hogyan lehetek felkapott motivációs előadó?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy tele vagyok optimizmussal éd ebből minnél többet szeretnék az embereknek is átadni ebből pedig ha lehet akkor szeretnék is jól megélni mert ezzel szeretnék foglalkozni főállásban.

2017. febr. 27. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Eredmények kellenek hozzá azon a területen amiről beszélsz (karrier, sport, gyereknevelés...), mert ettől lesz a hallgatóság előtt hiteled, tekintélyed.
2017. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, aki pont ilyen, mint amilyen te szeretnél lenni. Szerintem ő össze van kapcsolódva a Magasabb Énjével és a Forrás információit közvetíti itt a Földön. A feladat nem lehetetlen, csak épp' nem könnyű :) Meditálj sokat :)
2017. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anno amikor a reiki mesteri meg tanári címeket osztogatták sokan berendezkedtek arra hogy ebből fognak megélni


Aztán kiment a divatból és most a pozitív gondolkodás és a motivációs tréner a menő.


Aztán az emberek majd szépen lassan rájönnek, hogy még ennél is több kell és talán majd akkor fognak megélni a valódi mesterek. De ki tudja lehet hogy még akkor se...

2017. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző előtti: a "forrás" nem rendelkezik semmiféle infóval, ha egyre gondolunk... A "forrás" végtelen üresség, és végtelen potencia egyúttal.


Kérdező: cseréljünk helyet, és megoldódik a kérdésed. Rá fogsz jönni, hogy nem tudsz semmit az optimizmusról. Pár hónapon belül (vagy hamarabb) tehénlepény lenne belőled, vagy valami hasonló. Bár nem kívánom se neked, se senkinek.

2017. febr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

"tele vagyok optimizmussal éd ebből minnél többet szeretnék az embereknek is átadni"

Legyél a kormánypárt szóvivője!

2017. febr. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 Az igazságot hirdető mesterekre nincsen szükség a mai társadalomban. A társadalmat az egó formálta ilyenné, az egó pedig nem akarja az igazságot, csak az érem egyik oldalát akarja pl.amit pozitívnak tart, szüksége van az irányítás illúziójára. Aki az igazságra szomjazik, az ki fogja nyitni rá a szemét. Ettől viszont még megférnek a világban a motivációs trénerek a dnyánik mellett, mindenki ahhoz megy amelyikkel dolga van.
2017. febr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Ettől viszont még megférnek a világban a motivációs trénerek"


Sőt a Scientológusok is.... :)))


Amúgy nem mondtam ellent neked.

2017. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem mondtál ellent! Ezért egészítettem ki amit írtál...
2017. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!