Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Engem a vonzás törvénye...

Engem a vonzás törvénye érdekelne ti hogyan használjátok? Mit tegyek hogy ezt jól csináljam.

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vonzás törvénye arról szól, hogy semmit nem kell tenned, mert majd jön.Sztem
2017. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elsőnek annyiban igaza van, hogy ha akarod ha nem működik... de a kérdező azt szeretné tudni, hogy lehet JÓL csinálni...

nagyon egyszerű... állítsd át az agyad optimista módba... mindenbe lásd meg a jót szépet, tűzd ki a célod, adj hálát érte mintha már a tied lenne utána figyeld milyen kapcsolataid szövődnek, milyen jeleket kapsz , mit kell tenned, hogy a célod megvalósuljon... de vigyázz! jó szándékkal legyen kikövezve azaz út, különben visszaüt...

2017. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Titok című könyvet. :)
2017. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgyfogalmaznám meg egy mondatban: Ha napfényt akarsz látni, fordulj a nap felé.


Legyél segítőkész, kedves, hálás azért amid van, tűzz ki célokat és akkor van merre elindulj. Célok nélkül csak "forgolodsz" egy helyben, de ha tudod mit akarsz, meglátod a jeleket, segítségeket stb. és ez hajt, hogy el is érd őket.

2017. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Nemrég olvastam azért, hogy ez egy elég nagy csapda, mert jó kis bűntudata lesz az embernek, ha valami nem úgy sikerül (amitől persze még nagyobb bűntudata lesz, amikor próbál nem gondolni rá). Aztán bűnbak az is, aki rákos vagy autóbalesetben hal meg, mert ő tehet róla. És persze a negatív embereket (azaz bárkit, aki nem elég boldog) is felsőbbrendűen messzire kell kerülni, nehogy befolyásoljanak, empátia pedig ugye kizárva. Szóval persze gondolkodj pozitívan, de ne legyél szélsőséges, inkább tegyél is a céljaidért miközben gondolsz rájuk.
2017. márc. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!