Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a halottlátókban?

Hisztek a halottlátókban?

Figyelt kérdés

Anyukám elment egyhez, a zsebében egy olyan dátummal, amit nem ismert. A betűtáblán kiíródott a dátum, jöttek válaszok a kérdéseire is. Volt ami bejött, volt ami nem. Előfordult, hogy a halottlátó nem is volt a szobában az "idézés" után, a válaszok mégis jötttek.

Nem tudom mit gondoljak.


2010. máj. 10. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos én hiszek..Nagymamámnak volt egy ismerőse,akinek a gyereke halála után megadódott a léleklátás.El is ment hozzá a mamám,mikor anyukája meghalt.Az volt az első,hogy Kislányom,ott voltam,mikor főzted a gulyáslevest tegnap,tudod mennyire szerettem,s mikor elmentek nagyapámmal este valahová,ott ült a hátsóülésen velük.Sehonnan nem tudhatta a nő,hogy gulyáslevest főzött nagyanyám,aznap nem is látogatta meg senki,aki tudta volna hogy azt főz,azt meg pláne nem,hogy pont a kedvence volt,és ugyanazokkal a szavakkal mondta,ahogy a dédim beszélt.Nekünk ez elég bizonyíték volt.A múltról is úgy mondta,hogy nagyanyám senkinek nem beszélt arról,hogy az anyukája nem foglalkozott vele,és azt a témát is felhozta,még bocsánatot is kért nagyanyámtól,hogy nem becsülte meg őt,mikor élt.
2010. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan aki tényleg kommunikál velük, viszont sajnos sok a sarlatán is.
2010. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!