Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez? Tavaly nyáron...

Miért van ez? Tavaly nyáron vettük a házunkat, novemberben költöztünk be. Imádtam. De most napról-napra egyre jobban utálok benne lenni, nem tudom miért, de félek benne.

Figyelt kérdés

Kint az udvaron nincs semmi gondom,de a lakás valamiért bórzasztóan nyomaszt,pedig eleinte nem volt semmi probléma...

??????


2010. máj. 10. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyi, hogy most ugye tavasz van...

Persze hogy szivesebben vagy kint a szabad levegőn:)

Lehet hogy a házatok nagyon árnyékos vagy sötét, kevés fény jut be, ezért érzed nyomasztónak.

Ha nagyon zavar, akkor szerintem az ablakokat csináljátok nagyobbra, vagy ritkítsátok meg a kertben a fákat amik elveszik a napfényt:)

Szerintem ez ennyivel megoldható...;)

2010. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha szellemjelenség miatt lenne,vagy érzékelnéd a ház "emlékeit",akkor a rossz érzéseid már hamarabb elő kellett volna hogy jöjjenek.Tehát én inkább arra tippelnék,hogy rossz helyen van a ház,káros földsugárzások,vagy más negatív (fizikai)hatás zavarhat téged azon a helyen.


Ajánlok neked egy könyvet,érdekes lehet számodra:

Gyilkos házak,mágikus helyek Roger De Lafforest írta.


És egy oldalt,amely azokról a negatív sugárzásokról ír,ami a házatokban lehet:


[link]

2010. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel értek egyet.Ne beszélj be magadnak semmilyen ostobaságot. A második válaszoló sok ostobaságot beszél. Nincsenek szellemek,meg démonok,sem az nem számít,hogy hol fekszik az ház. Ezt csak azok találták ki, akik a szellemiűzésből,rontás eltávolításból stb.gazdagodnak meg. Ha eddig nem volt semmi bajod, meg azoknak sem,akik előttetek laktak ott,akkor miért nem vettek észre semmit ? Azért,mert nincs is mit észrevenni!

Az pedig,hogy ma sokna hisznek ilyesmiben,sőt "tapasztalataik" is vannak, újabban divat,és hallucináció! Örülj,hogy van egy szép otthonotok,és ne beszélj be magadnak semmiféle szellem meg démon jelenlétét.

2010. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

3.válaszoló!

Azt majd a kérdező eldönti,kinek a válaszát fogadja meg...

Látom,te is a szkeptikusok csoportjába tartozol,akik nem tudom,minek látogatják az ezoterika rovatot,mikor nem hisznek ilyesmiben,tehát nyilván tapasztalatuk sincs,ami alapján érdemi tanácsot tudnának adni,sőt,még a kérdést sem tudják megfelelően értelmezni kellő hozzáértés híjján.

Ha lenne a témában némi tájékozottságod,akkor tudhatnád,hogy a radiesztézia nem holmi áltudomány.Nekem is sikerült már ennek segítségével megszabadítani néhány embert visszatérő betegségekből is.Ingyen.

2010. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy erről van szó:

[link]

2010. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy hol laktatok eddig. Aki megszokta, hogy jobbról balról lakások vannak mellette, annak nyomasztó lehet a teljes elszigeteltség érzése, ha egyedül van a házban.
2010. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol veled érzek. Amikor ebbe az új lakásba költöztünk, nekem is voltak ilyen gondolataim. Aztán szép lassan a magunk stílusára rendeztem be, a kertet is és a teraszt is a saját ízlésemnek megfelelően alakítottam ki,és remekül érzem magamat benne. Hozzáteszem nagyon sokszor égettem bent a lakásban fehér gyertyát, csak úgy, illóolajakat használtam, narancs, fahéj, eukaliptusz, hogy akik előttünk laktak, azoknak a rezgéseit megsemmisítsem ezekkel a dolgokkal. Ha nem jut elég fény a lakásban az is zavaró lehet. És még annyit kint és bent virágok, növények vannak, gyönyörűek, életet hoznak be a terasz virágai, muskátlik, petúniák, árvácskák. Nem hinném hogy szellemek lennének a lakásban, inkább arra ösztönöz az érzésed, hogy újítsál, tedd szebbé a lakásod. Pár filléres ötlet is ötlet, csak más legyen mint eddig volt. Sok sikert hozzá!
2010. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Minden valószínűség szerint ördög van benne. Fordulj szakemberhez!
2010. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
15:32-nek: ostoba szemellenzős alak vagy, és tényleg, minek látogatod ezt az oldalt? Olvass mesekönyvet inkább.
2010. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!