Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van ez? Tavaly nyáron...

Miért van ez? Tavaly nyáron vettük a házunkat, novemberben költöztünk be. Imádtam. De most napról-napra egyre jobban utálok benne lenni, nem tudom miért, de félek benne.

Figyelt kérdés

Kint az udvaron nincs semmi gondom,de a lakás valamiért bórzasztóan nyomaszt,pedig eleinte nem volt semmi probléma...

???????????


2009. ápr. 16. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Történt esetleg vmi kellemetlen élményed benne...?
2009. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem!!! Semmi nem történt,ezért nem is értem az egészet!!!

De legszivesebben soha nem lennék itthon!!!!

2009. ápr. 16. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

...értem. Én hiszek az energiaáramlásban (a fizikában is van ilyen végül is), talán valami ilyesmi oka lehet...

Próbáld meg szeretni a házat, hátha akkor elmúlik ez az egész. Esetleg beméretheted az energia-viszonyokat, az segíthet.

2009. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Probáld átrendezni egy kicsit a lakást, moss át alaposan mindent. Tegyél sok friss virágot a lakásba vagy ne túl erős illatosítot a zárt helyiségekbe.
2009. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj vidám, élénk színeket! Nálunk ez bevállt! Mi is most csinosítjuk a házunkat, ahova egyszer beköltözünk. Egy átlagos fehér vidéki ház volt. Már a szobák narancssárgán, ill zölden, sárgán állnak. Nekünk nagyon tetszik! Tegyél ki szép képeket magatokról stb...
2009. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg szenteltessétek fel egy pappal a házat.
2009. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A negatív érzés általában nem véletlen. Én nagyon hiszek földöntúli dolgokban - van, aki inkább a vízerekre vagy fizikai energiaáramlásra tippel, nem vagyunk egyformák - de én is jónak tartom a házszentelést. Ártani nem fog, legfeljebb nem használ. Én utánaérdeklődnék a ház "előéletének" is.

A vidám színekkel, virágokkal stb is egyetértek, segíthetnek valamelyest. Remélem, megoldódik a problémád!

2009. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!