Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez egy rossz karma lenne?...

Ez egy rossz karma lenne? Tanácsot tudtok adni? Feloldás van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Életem során pokoli dolgokat éltem meg. Többek között: kisgyermekkén szülő elvesztése, a másik szülő érzelmileg elhanyagolt. Bárhova kerültem suliba kiközösítettek,elnyomtak, a tanárok közölték velem,hogy semmi vagyok,egy szakmám se lesz ilyen ésszel. Testileg bántottak, de többnyire lelkileg folyamatosan. Évekig. Pánikbeteg lettem, félek az emberek között...stb. Haverjaim vannak,akik keresik a társaságom,de ha bármi baj történik az összes eltűnik. Csendes és visszahúzódó vagyok..biztos már ez is irritáló. Kezdem feladni...annyiszor próbáltam barátokat szerezni, jó barát lenni meg stb..de soha nem sikerült viszonzást kapni. Ma rosszul lettem,ami miatt felmentem egy irodába,ahol eltudtam feküdni. 1,5 órát benn feküdtem,de egyik ott dolgozó se kérdezte meg,hogy vagyok. Az esti suliban pedig szintén előfordult ez pár napja..2 "barátnőm" van,akikről legalábbis ezt hittem. Elájultam,majd ahogy jobban lettem vissza mentem és leültem az órákra...egyik se jött oda hozzám,hogy vagyok,kell-e segítség vagy valami.

Életképtelen vagyok...Ennyi rossz hogy történhet egy emberrel?


26/L



2017. márc. 10. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, legyen önértékelésed. legyél erős, ennyi a titok.
2017. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne szállj magadba, mert ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!

Vedd fel a Hakuna Matata életfilozófiát, mert hát a múlton nem változtathatsz, én a jövőn igen! Ha nem vagy egy lángelme még mindig lehet szőke!

2017. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz második! :D

Megjegyzem diplomás vagyok és 3 nyelvvizsgás. :/ Nem tetszett,hogy a tanár beszólt,így csak azért is...

2017. márc. 10. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Aha. Értem. Szívesen segítek, ha tudok, másfelől csak azokat lehet elnyomni fizikailag érzelmileg bántalmazni, akik hagyják magukat. Én egy hasonló helyzetben biztos jól megfizetem volna nekik a tartozásom. Jómagam is találkoztam már hasonló tanárral.
2017. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos engem eltudnak nyomni..nem tudok kiállni magamért
2017. márc. 10. 18:01
 6/8 lujzika001 válasza:
Kedves kérdező ! Nincs karma, TE vagy. A beidegződéseid miatt kerülsz rendszeres hasomló helyzetekbe. Érzelmi interakciókra képtelen emberektől vársz el dolgokat. Valószínűleg az érzelmi stabilitás hiánya miatt választasz nem megfelelő barátokat.Tulajdonképpen azt javasolnám csinálj számvetést, és ami eddig nem sikerült azt dobd ki, és változtass a dolgaidon. Elsősorban önsors rontás lenne kerülendő. Ha érdekel a véleményem írj.
2017. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
keress egy jó kineziológust, én is úgy gondolom, hogy önértékelési problémáid vannak, amit vissza lehet vezetni a múltadra, a kineziológus segít neked ezeket a gátakat feloldani... hidd el megéri! :)
2017. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lecke. Ideje megtanulni amit meg kell.

Írj rám s segítek.

2017. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!