Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért üldöz a balszerencse,...

Miért üldöz a balszerencse, mit vétettem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem találok munkát, másfél hete meghalt az én drága nagymamám is, ennek tetejébe a párom is elhord mindennek, én pedig egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam, úgy érzem nem kéne már élnem...

Volt valakinek hónapokig tartó folyamatos 'balszerencséje'? Hogyan lehet ebből kimászni és egyáltalán miért kapom?

Nem tartom magam egy gonosz embernek, nem ártok másoknak, sőt. Mégsem értem miért érdemlem meg ezt..



2016. okt. 12. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert balszerencsés vagy. Nekem is voltak hasonló napjaim, de aztán elmúltak. Nem csináltam semmit csak belefáradtam mindig a rosszra gondolni és a balszerencsém is belefáradt, úgyhogy szakítotunk egy darabig szünetet tartunk. De utána lehet, hogy még összefutunk párszor, nos de ez már a jövő zenéje. Azóta meg pár dolog óta az én mottóm az, hogy soha sem vedd túl komolyan az életet, mert depressziós és balsors áldozata leszel.
2016. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Sokan vannak, akik ezerrel nyomatják a negatív baromságokat és fárasztó klisés életüket, ha ezeket túl komolyan veszed és a sokkal többet vállalsz magadra végül a problémájukat is magadra veszed, aztán cipelheted.

Nekem is meghalt a nagyim, de nem volt mit tenni, addig húzta úgyhogy viszlát nagyi. Pár rokon is azóta meghalt és otthon sem túl rózsás a helyzet, de nincs mit tenni. Trágyák vagyunk, de jobb élni, mint meghalni, a halál amúgyis fárasztóan tragikus és fájdalmas. A párod elhord mindenek, de azért költi a pénzt, de ne törődj vele enged el a füled mellett aztán menj el kocsmázni. Ha már részeg vagy dumálhat amennyit akar.

2016. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy mindent a külső erőkre kell fogni.

Kezdjük ott, hogy a nagymamád halála neki talán rosszabbul esett, mint neked. Sokan vannak, akik nem találnak munkát, lehet szélesítened kellene a keresést. A párod lehet azért hordott el mindennek, mert negatívan álltál a dolgokhoz. Talán beszélj vele az okokról és itt, az Ezo rovatban nyavalyogj.

2016. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*és ne itt
2016. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Hé citromos ne nézd le a szerencsétlen kérdezőt! .
2016. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!