Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Úgy érzed rossz helyen vagy?

Úgy érzed rossz helyen vagy?

Figyelt kérdés

kérlek olvasd el!

[link]


2010. máj. 10. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem érzek hasonlókat
2010. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Stimmel rám,amiket itt leírtak.Olvastam az oldalom erről a bizonyos átalakulásról,ami fura érzésekkel jár....Nos,a dokim szerint pánikbeteg vagyok,de most elgondolkoztan.lehet,hogy egyszerűen csak a dimenzióváltást érzékelem?
2010. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
képzeld,a dokim szerint én is pánikbeteg vagyok..milyen rohadt érdekes?Hallottad,hogy a pánikbetegség népbetegséggé vált?Mióta?Mióta indigók születtek,és nőnek fel..Most értettem meg azt is,hogy mi folyik velem..a mónikashow-s cigányok öt év utáni összetalálkozásán is elsírtam magam,ez nem normális..
2010. máj. 10. 19:30
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és a tesztek szerint meg indigó..most tudtam meg,és ez megmagyarázza az egész eddigi életemet,remélem tudok majd valamit tenni a Földért..
2010. máj. 10. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem már ezt, most éppen csak simán rosszul érzem magam. Én nem vagyok pánikbeteg de sokszor rosszul érzem magam emberek között és sokszor vagyok depis. Igyekszem ezen változtatni. Én is indigó vagyok.
2010. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem nagyon rossz helyen vagyok... de megfogom változtatni.. igaz én lusta voltam még komolyabban beleásni ebbe az indigó meg kristálygyerek témába, de már most biztos vagyok benne hogy miként fogom szebbé tenni a világunkat :) igaz nehéz az életem, de nekem megadatott az az ajándék hogy van a kezemben egy eszköz, mellyel az emberek lelkéhez tudok közvetlenül szólni, akár szavak nélkül is :) és röhögjetek ki akár.. de nekem ez a zene.

Úgy érzem hatalmas erő rejlik bizonyos zenékben, a szerzőjük lelkét tükrözik, és úgy lehet üzenetet kézbesíteni a zenével ahogy mással nemigen :) természetesen az igazi zenékre gondolok, amiknek lelke van.

2010. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma 22:20-as dehogy nevetünk ki! A zene nagyon hatással van az emberekre, gondolj csak a természeti népeknél is milyen fontos volt és pl. a sámánok is sokszor zenével érték el a transz állapotot. Ha Mozartot hallgat a kisbaba megnyugszik, azok a gyerekek, akik zenélni tanulnak és gyakran hallgatnak igazi zenét okosabbak, kiegyensúlyozottabbak, kreatívabbak lesznek, mint a többiek. És olvastam valahol, hogy a boltokban azért megy a tuctuc zene, mert attól az emberek még inkább vásárolnak. Bocsi az offért de ezt le akartam írni! Am az előtted válaszoló vagyok
2010. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát k...ra!!! ugylátom nagy a színvonal erre felé!!!
2010. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!