Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Komolyan nincs Fváron munkaleh...

Komolyan nincs Fváron munkalehetőség vagy én keresem rossz helyen? Bpen már 100X elhelyezkedhettem volna, csak még kell a pénz ahhoz is hogy odaköltözzek és ott dolgozzak.

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 14:18
 1/5 anonim válasza:
100%

Attól függ, milyen téren. Az informatika nem nagyon megy itt, az inkább csak Bp-n.

De pl. a Szent György Kórházban szoktak lenni munkalehetőségek.

A tanári pálya is egész jó, több középiskolába is iskolába keresnek jó(!!) tanárokat.

2011. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vas- műszaki eladó szakmával nemigen tudok elhelyezkedni, még más eladónak se vesznek fel, mondjuk nem is nagyon találok már eladó/pénztáros állásokat... pedig az összes nagy áruházat is megjártam... kétségbeejtő a helyzet:S Bármilyen számítógépes, vagy adatrögzítő munkát is meg tudnék oldani, de hát sajnos, hogy mi áll a papíron az fontos...
2011. szept. 29. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Te keresel rossz helyen. Írj privátot!
2011. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sajnos vidéken ez a helyzet..

Ráadásul én Szolnokon élek, szerintem még kevesebb a lehetőség mint a dunántúlon.. Nincs egy normális számítástechnikai cég sem.

Én megelégeltem a dolgot, jövőhéten költözöm fel Pestre albérletbe, szerintem te is próbáld meg! Kérj segítséget rokonoktól, barátoktól, hogy el tudj indulni, én is ezt tettem!

2011. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÉN is azt fogom tenni... Bpt, csak épp nincs hozzá meg a kezdőtőke amivel elindulhatnék... így kell egy két hónapot dolgozzak...és majd csak aztán. Elvégre ott vannak a barátaim, az együttesem, még szép hogy majd utánuk megyek! (csak hát most egy havi kajára se lenne pénz... még csak munkanélküli segélyt se kapok)
2011. okt. 3. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!