Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már ehhez hasonló alvási...

Volt már ehhez hasonló alvási paralízisetek? Vagy ez egyáltalán tényleg az?

Figyelt kérdés
Idén már talán a harmadik ilyen eset. Nem szeretek háton feküdni, de néha előfordul, hogy hátamra fordulok és úgy elalszok. Most például olyan volt tegnap, hogy feküdtem és aludtam, álmomban pedig ugyan így háton feküdtem. Aztán valami szellem vagy Isten tudja micsoda volt az ágyam mellett és bántani akart vagy nem valami ilyesmi. Én pedig az álmomban sokkot kaptam és féltem ugye. Nem tudtam megmozdulni és kiabálni szerettem volna, viszont nem sikerült. És még beszélt is hozzám tán valamit. Volt már ilyen, hogy álmomban volt és erre kelek fel. Most is így volt, felkeltem és kettős érzetem volt. Mintha lenne valaki a szobámban. Eleve szoktam látni dolgokat, mivel hatodik érzékem van. Pl. mostanság kis szürkéket látok néha persze. Ilyen furcsa körvonalas alakok, de ilyenkor nincs paralízis. Teljesen éber vagyok és látom őket. Kiskoromban is voltak ilyenek, csak akkor még nem ufók, hanem ilyen fekete, sötét árnyak. Na de a lényeg szerintetek amiről először beszéltem az álombeli dolgokkal kapcsolatban , az paralízis vagy valami más? Ráadásul anyám is álmodik néha szellemről a házban és történtek már furcsa dolgok. Pl, most ő is felébredt egy elég rémisztő álomból, pont akkor amikor az én rémálmom vagy mim volt. Ha lehet ne szkeptikusok válaszoljanak és nem vagyok bolond. Nem kérek szekálást.
2017. márc. 20. 20:06
 1/10 anonim válasza:
76%
Szerintem paralízis. Nekem is volt, eddig szerencsére csak 2x, de mindkettőre tisztán és világosan emlékszem; és nekem is hasonló volt. Szerintem független a többi dologtól
2017. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Nekem is hasonló szokott lenni, plusz olyan, mintha valami húzna le az ágyról, még látom is ahogy elhúz a tárgyak mellett. De aztán elmúlik. Ez paralízis.
2017. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A fekete dolgokat én is látom :),de főzöm sincs,hogy mik azok.

Paralízisben csak egyszer volt részem,te biztos hogy azt életed át.


Mostanában tudatos álmodással próbálkozom,de csak addig jutottam hogy emlékszem néha az álmaim te.Szerintem érdemes megpróbálkozni vele.


Furcsa álmaim is vannak XD,de azok inkább poénosak.Valamelyik nap egy imádkozó sáska kergetett XDD

2017. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*gőzöm
2017. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Az alvási paralízis egy furcsa jelenség. Nem mindenki fogja fel, hogy az elméje játszik vele és semmi köze a valósághoz. Közülük kerülnek ki a szellemlátók, az ufóhívők és a többi ezoterikus tanokat hirdető "megvilágosodottak".
2017. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Paralízis, nekem gyakori látogató. Egyébként nem kizárt az sem, hogy valóban völt melletted valaki, nem csak képzelődés. Hiszen a paralízis pont egy olyan állapotban alakul ki, ami a harmadik szemet úgymond aktivalizalja. (nem vagyok benne biztos, de az az alapot igen sok ezoterikus dologhoz köthető) bár én amúgy is úgy gondolom, hogy a paralizis 50/50valós vagy hallucináció, és meglehet különboztetni, főleg nappal.
2017. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, de nem csak hogy bántani akart az a valaki/valami, hanem bántott is. Ez többször is előfordult álmomban. Olyan, mintha harapdálna, vagy csak ahogy hozzámér, már az rettenetesen fáj, mert iszonyatos ereje van. De hogy ki az, mi az, sose látom.

Egyszer hallottam beszédet álmomban, és tudtam, hogy hozzám beszél, bár látni nem láttam senkit. Nem értettem mit mondott, mert nem értettem a nyelvet (semmire nem hasonlított), de nem is akartam megérteni, mert tudtam, hogy valami rosszat mondott, mint valami fenyegetés.

2017. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: Szerinted akkor a harmadik szem éjjel aktivizálja magát, mint valami riasztó, hogy van valami a szobámban és paralízisként reagál rá az agyam? Mert am anyukám is álmodott már szellemekkel a házban többször is és általában ugyan abban az időpontban, hajnali három-négy.
2017. márc. 21. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom,hogy akkor aktivalizalja, az álom és ébrenlét kettős hatásán alakul ugye a paralízis. Na ez a határ ahol fogékonyabbak vagyunk ezekre a jelenségekre. Pl. Én 1hónapja paralízis közben éreztem magam körül egy buborékot, hirtelen eszembe jutott ez a mondat, nem kell félned én vigyázni fogok rád, és úgy éreztem meg kell fognom a párom kezét. (neki üzentek rajtam keresztül, de sajnos nem tudtam átadni csak ébredés után,) ez egy meglepően KELLEMES paralízis volt, utána úgy ébredtem mint aki majdnem megfulladt (párom mesélte). Egyébként a jelenlegi könyv amit olvasok, Az erő benned van címmel, a vonzás törvénye is ilyen mely állapotban érvényesül leghatékonyabban. :)
2017. márc. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A vonzás törvényéről annyit, hogy milyen furcsa, hogy pont tegnap ismertem a vonzás törvényét a titok című filmben, amit véletlen hozott ki nekem a youtube. Biztos bevonzottam ezeket a dolgokat, mert hogy aznap mikor ezt álmodtam, mondtam anyámnak, hogy szeretnék találkozni egy igazi médiummal, erre másnap tök véletlen megismerkedett egyel. Furcsa nem?
2017. márc. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!