Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzzam be az életemben...

Hogyan vonzzam be az életemben, amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Hogyan vonzhatnám be,a vágyaimat?

Kíméljetek az értelmetlen válaszokat,mint pl:

Mágnessel.



2017. ápr. 5. 18:29
1 2
 11/13 Awakening77 válasza:

Foglald imáidba a kéréseidet.

Hálát is adj azért, amid van.

"Kérjetek és adatik"

Nekem ez bevált.

Bocsánatot is szoktam kérni a bűneimért/tévedéseimért.

2017. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 thoomas26 ***** válasza:

Mielőtt leszületünk, konkrétan elhatározzuk, hogy mi is legyen a feladatunk az adott életünkben. Hogy mit kellene csinálnunk, milyen élethelyzeteket kell megtapasztaljunk, stb. Megszületünk, s elfelejtünk ideiglenesen mindent, és szellemi vezetőnkre, őrangyalunkra bízzuk, hogy gondoskodjanak a terv megvalósulásáról - s ezt természetesen a mi érdekünkben teszik. S e munkálkodásuk folytán, ezek amolyan útjelzőként, ösztönös sejtések, érzetek formájában bennünk maradnak, hogy amit szerettünk volna, azt el is tudjuk érni. Persze mindenért tenned is kell, de érezni fogod, hogy miért érdemes tenned és miért nem.

Amit szeretnél, kérheted a segítségüket, s ha annak megvalósulása nem érinti a születésed előtti tervedet, segíteni is fognak. Ellenkező esetben nem - de szintén a te érdekedben.

Amit viszont nagyon szeretnél, tényleg a lelked mélyéről fakadóan, az bizonyosan része a tervednek, így előbb-utóbb, így vagy úgy, de el fogod érni. Azért, mert magad is meg teszel érte mindent (a lelked ösztönösen tudja, hogy meg kell tenned), és azért is, mert az égi segítőid is mindenben támogatni fognak.

2017. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Titok (The secret) című kisfilmet vagy dokumentum filmet és onnan megtudod.Nekem nagyon sokat segített és azóta sokkal jobban érzem magam.:)
2017. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!