Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy egy ember...

Létezik olyan hogy egy ember meg tud gyógyítani látatlanban élőlényeket ugy hogy nagyon erosen gondol ra?

Figyelt kérdés

Most komolyan kerdezem.Kimeljenek meg a szkeptikusok.

Mert ugyebar az embereknek vannak képessegei pl szelemlatas stb es ilyen van?



2017. ápr. 6. 19:45
1 2
 11/14 thoomas26 ***** válasza:

10:

Igen, lehet, hogy marhaság. És természetesen nem is kérem bárkitől, hogy elhiggye. Sok helyen olvastam már ezekről a kísérletekről, s most megkereshetném, s leírhatnám ide a kórház és az orvos nevét, de szerintem azzal még sokat nem mondanék senkinek.


Azonban megfontolni érdemes a következőket. dr. Masaru Emoto japán kutató, a 'gondolatok hatása a vízre' kutatásait ajánlom bárki figyelmébe, hogy olvasson utána. Ezeknek a kutatásoknak egyik kísérlete, az úgynevezett rizses kísérlet. Főtt rizst, három felé osztanak, befőttes üvegekbe, s egymás mellé, ugyanolyan körülmények közé teszik őket. Megjelölik őket a későbbi azonosítás végett, s az egyik felé naponta egy-két alkalommal szeretetet sugároznak, a másik felé gyűlöletet, a harmadikkal pedig nem foglalkoznak. Az eredmény magáért beszél (melyet egyébként bárki kipróbálhat otthon), a szeretett rizs hónapok múltán is egészséges marad, mintha akkor főzték volna, a gyűlölt, és az a rizs, amelyikkel nem foglalkoztak pedig tönkre megy, hamar megpenészesedik. Ezt magam is elvégeztem, s az eredmény megdöbbentően igazolta az imént vázoltakat.

Szóval eddig tény, hogy a gondolataink a bennünket körülvevő környezetre is hatnak, méghozzá a megfelelő előjellel.


Azonban az is tényként kezelhető, hogy a gondolataink nem ismernek teret és időt. Többek között ez a telepátia alapja is. Most ebbe nem megyek bele annyira, számos tudós végzett már telepátiával kísérleteket, akit érdekel, nézzen utána. Ma még ha nem is tudjuk pontosan, hogy miért, de úgy tűnik a gondolatunk azonnal "odaér" ahhoz a személyhez, megjelenik annál a személynél, akire gondolunk, még ha ő ezt (legtöbbször) nem is érzékeli.


Tehát összevetve azt, hogy a gondolatunk teret és időt nem ismer, azzal, hogy a pozitív gondolatok gyógyító erejűek, azt gondolom nem feltétlen vitatható a legutóbbi bejegyzésemben említett kísérlet.

S talán nem is feltétlen marhaság.

2017. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ozmium42 ***** válasza:
Ezt a kísérletet én is elvégeztem, de mindhárom rizs tönkrement, mert nincs bennem szeretet.
2017. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 thoomas26 ***** válasza:

12:

Így elfogadnám azt is, ha esetleg nem is hinnél nekem, hiszen a te eseted tulajdonképpen jelentheti azt is, hogy az egészben nem működött semmi sem. De nem is kérek senkitől ilyet. Nekem sikerült, s ezt másképpen nem tudom megfogalmazni. S mindenkit, mindig arra bíztatok, hogy mindenki győződjön meg maga mindenről. Én is ezt tettem és teszem ma is.


Az azonban tény, szoktam is mondani, hogy egyfajta önismereti tesztnek is felfogható a rizses kísérlet. Működik az mindenkinél, s megmutatja, milyen érzéseket tud igazán táplálni a kísérletet végző személy.

Én alapvetően soha nem tudtam gyűlölni. Nekem a szeretett rizs 2 hónap múlva is makk egészséges maradt, a gyűlöltön volt egy kis penészfolt, amelyikkel nem foglalkoztam, pedig tönkrement teljesen. Tehát én reális visszaigazolást kaptam a kísérletemben.

2017. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolso

A rizses kiserletet mi is megcsinaltuk meg regebben es az lett mint nalad...nagyon durva :D

2017. ápr. 7. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!