Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban hogy az...

Ti hisztek abban hogy az ember sorsa meg van írva?

Figyelt kérdés
Például, ki van jelölve számunkra, hogy kivel leszünk együtt a jövöben , mi csak az utat választhatjuk meg, hogy hogyan jutunk el hozzá

2017. márc. 6. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem, ez butaság. Ki írna meg, miért, hol van megírva, aki megírta azét is megírta valaki hogy ezt írja meg? Hol tarolodik ez a csomó információ ami az életünk minden másodpercet leírja? Vagy csak nagyvonalakban van csapás irány megírva? Mi a határ? Mi számít jelentősnek, ki dönti el, hogy mi jelentős? Jelentős egyáltalán bármi is? Kinek? Ha meghalunk, nekünk? Nagyjából, 1500 ilyen kérdést tudnék a következő pár órában felsorolni, amire legfeljebb olyan válasz születhet, ami megtöbb kérdést vet fel.

Mindemellett abszolút semmi sem szól mellette, egy cseppnyi tapasztalatunk nem lehet erről. Semmi sem igazolja, csak egy naiv elképzelés, hogy a hibainekert mást hibaztathassunk es levethessuk magunkról a felelősséget

2017. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Én hiszek benne, vagyis nem abban, hanem abban, hogy az idő egy előre felvett VHS kazetta és minden előre meg van írva, de nem tudhatod ki kezdte el elsőnek a jövőt írni a jelenből, ami a múltból nézve a jövő. Másrészt sokszor érezhető a sorsszerűség, ami ugyebár nem lehet véletlen, mert ahhoz túl precíz a jelenség, de gondolom már sokan találkoztunk ezzel.
2017. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Vannak megírott elemei és vannak alakíthatóak. A megírottak általában a megpróbáltatások, az alakíthatóak a megírottakra adott megoldásaidtól függenek. Ezért lehet az, hogy soxor a legpozitívabb hozzáállással sem tudsz jobbítani valamin, mert azt meg kell élned. A fontosabb partnereinket, családtagjainkat is állítólag már előre "megkaptuk".
2017. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. márc. 6. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor nagyon ragaszkodsz valamihez,és csak azt szeretnéd

megkaphatod,de nem akkor,amikor gondolod.Ha akkor is meghatározó a kívánságod,akkor azt a szívedből akartad.

2017. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Az igazságot én sem tudom,mert még itt vagyok.

De azt igen,hogy nem mi alakítjuk kedvünk szerint az

életünket.Ki az aki meg tudja mondani mi lesz vele egy év

múlva?

2017. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Minden meg van írva előre.

Igaz, millió és millió féleképpen.

2017. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hiszek dolgokban viszont ezzel úgy vagyok hogy Is-Is a te dőntèseden múlik hogy hogy alakul az èleted.Viszont màs emberek is befolyàsoljàk,nemcsak te.Pèldànak gondolok itt sok balesetre ahol sokan óvatosan vezetnek mègis abba halnak meg hogy egy hűlye belement részegen vagy akàrhogy. Az ilyen esetek 90-szàzalèkàt azèrt èli túl a hibàs fèl mert azzal a tudattal amit èlete vègèig cipelni fog a legnagyobb bűntetès.A màsik törtènhetnek veled olyan dolgok amik azèrt törtènnek hogy tanulj belőlle egy lecke talàn az sem vèlettlen. Ahàny ember annyí gondolkodàs mód!
2017. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. A reformátusok hisznek ebben.
2017. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Ez pont olyan kèrdès, hogy mi volt elöbb a tyúk, vagy a tojás? Mert sem megcáfolni sem megerősíteni nem lehet ezt az elmèletet. Ameddig èlsz, elmèlet is marad. A tetteknek következmènyei vannak, de a tetteket èrzèsek előzik meg amiket gondolatok váltottak ki. Ezek a gondolatok újak ès règiek. Az újakra figyelsz, mèg nem èpültek be. A règiekre nem figyelsz, ezek már be vannak èpülve ès a jellemed rèszei. Tehát a reakcióid a gondolataid következmènyei amik vagy kedvező, vagy kedvezőtlen esemènyláncolatot idèznek elő. Ezèrt èrdemes meditálni, kialakítani egy belső tudatosságot ami az egót "szemmeltartja", mert így a gondolatok minősège ès iránya megválasztható, megváltoztatható.
2017. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!