Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti láttatok mar halott embert?

Ti láttatok mar halott embert?

Figyelt kérdés
Ha igen hol? Mi volt a szituáció? Mit csináltatok?

2017. márc. 14. 18:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Temetésen, nyilván.
2017. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%

"Igen. Temetésen, nyilván."

Egyáltalán nem "nyilván". Én eddig kb féltucat temetésen voltam, de egyiken sem láttam halott embert. Egy zárt koporsós volt, egy szórásos, a többi urnás.


Kérdező:

Igen, láttam. Nem tudom összeszámolni, de olyan félszáz körül van a számuk, de lehet hogy több.

2017. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Igen és nagyon rossz érzés volt. A lépcsőházba lakott egy idős bácsi és a kocsijába a kormányra borulva halt meg. Pont mentünk valahova anyuval és akkor voltak ott a helyszínelők mentők stb. Engem nagyon megrázott. Meg egyszer a sürgősségin egy nénit hoztak be ágyon és ott feküdt már félórája (sürgősségin!!!) és már fel volt akadva az ála azthittük alszik mert már iszonyat öreg volt de mikor letakarták az arcát akkor tudatosult mindenkibe hogy már halott volt.
2017. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen, munka közben már jó néhányat.
2017. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Ozmium42 ***** válasza:
67%
Láttam apámat, a nagyszüleimet a temetésen. Ezen kívül anatómia szemináriumon is láttam holttesteket, amit kétszer jártam, mert elsőre megbuktam.
2017. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
77%
Hullamosóként elég sokat.
2017. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
89%
Igen. Apai ágról félcigány vagyok,nálunk még igazi virrasztalás van. Nyitott koporsóban,akár otthon is. Sajnos a közelmúltban sok közeli halottam volt. Semmilyen rossz érzésem nincs a közelükben.
2017. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
14%
Én már ettem is.
2017. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%

Egy baleset során,egy múzeumban (elég beteg múzeum,szó szerint van egy holttest amin villamos ment át :P)


Őszintén szólva nem éreztem rosszul magam a látványtól.Saját nagyon temetésénél sem sírtam.Nem tudom miért.Egyszerűen nem érdekelt.

2017. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
14%
*naygim
2017. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!