Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Úgy érzem, sosem vagyok...

Úgy érzem, sosem vagyok egyedül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha hazaérek, leülök TV-zni. Ekkor mindig olyan érzés fog el, hogy nem vagyok egyedül. Mintha figyelnének. Folyton érzem valaminek a jelenlétét. Ha TV-zek, ha fürdök, ha eszek...mindig. Úgy érzem,sosem vagyok biztonságban. Ha egyedül vagyok otthon,a macskám megőrül, és a falat nézi, ugrál rá. Olykor a levegőbe kapkod,pedig semmi sincs ott. Egyszer negyed órán keresztül bámult a sarokba. Lehetséges hogy valami entitás van a házban? Segítsetek kérlek.

2017. ápr. 14. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges hogy van entitás, de ha ez megnyugtat én is mindíg ezt érzem.Mostanra nagyjából hozzászoktam.Ha van itthon családtag, akkor kevésbé zavar a jelenlét.
2017. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én amikor egyedül vagyok, mindig azt érzem, hogy mindjárt megjönnek és nem lehetek nyugodtan egyedül.
2017. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
csak bemeseled magadnak.
2017. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 thoomas26 ***** válasza:
45%

Lehetséges, amit gyanítasz.

Ha csak akkor jelentkezik, amikor egyedül vagy, akkor az is lehetséges, hogy magad hozol létre a tudatoddal efféle "lényeket", hiszen a félelmeddel szülöd és táplálod. Nagyon nehéz persze, de ha a félelemed elmúlna, e jelenség is alábbhagyna talán.

2017. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Amikor már pár hónapja egyedül laktam, én is éreztem néha így. Szimpla paranoia.
2017. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Szkeptikus vélemény következik.

Lehet, hogy egér van valahol a macskád azt figyeli, hallgatja. Nekem a kutyusom csinálja azt, hogy bejön a szobámba, bámul a szőnyegen egy pontra, szólok neki, semmi reakció. Aztán egyszer csak minden előzmény nélkül kisprintel a szobából. :'D

Azt mindenki szokta érezni néha, hogy nincs egyedül, ez normális. :) Gondolj másra, biztos csak beképzeled.

2017. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Szellem.
2017. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6: köszi,hogy normálisan közölted a szkeptikus véleményedet. Olvastam már olyan kommentet is,aki nagyon durván leoltotta a kérdezőt.
2017. ápr. 25. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne kételkedj a megérzéseidben! Csak magadban bizz

mit érzel? jót vagy rosszat? (fèlelmet?)

mert nagyon sok minden lehet.. angyal.. tündér... holt lélek.. negativ energia gömb

ha gondolod irj privàtot és kiokoskodjuk együtt :)

2017. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!