Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megérzem előre a rossz dolgoka...

Megérzem előre a rossz dolgokat. Ez, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Kiskoromban rengeteget játszottam a papámmal. 13 voltam. Egy reggel arra ébredtem, hogy sírtam, sőt egész reggelt végig sírtam. Kérdezik mi a bajom de nem mondtam semmit. Majd jött a telefon, hogy papa halott. Később volt olyan, hogy éreztem szintén, hogy valami gáz lesz és úgy lett... na ami tegnap meg ma történt arra tényleg nincs magyarázat. Sokszor érzem magamat furán alvás közben, tegnap alváskor is elkapott ez a fura dolog. Hatalmas erőt és súlytalanságot éreztem. Szüleim ma megkértek, hogy kisérjem el őket valahova. Kb 20 év minden egyes nap rajtuk van 1 nyaklánc, eddig nem is tulajdonítottam neki jelentőséget. Ma egész uton figyeltem megvan e a láncuk. Utána kiment a fejemből már. Most bejelenti anya, hogy elszakadt a lánca ma és elhagyta a medálját...
2017. ápr. 16. 20:08
 1/4 thoomas26 ***** válasza:
70%

A tudatunk egy nagyon sajátos "dolog", képes az időn és téren kívül is létezni, képes ezekből kilépve is észlelni.


A lehetséges jövő már a jelenben létezik, a mindenkori jelen, lehetséges következményeként. Minél közelebbi jövőről van szó, annál pontosabban látható, észlelhető. Mindannyian képesek lehetünk rá, eltérő módon, s ez valakinél erőteljesebb. Mint nálad.


A rossz dolgok súlyosabb energiákat hordoznak, s ezt több eséllyel megérezzük, mind a jókat.

2017. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Utólag akárki mondhatja ezt. Plusz ez csak Coincidence, azaz véletlen egybeesés.
2017. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mitől függ, hogy kinek van, de fejleszteni tudod ezt, és akkor hasznodra lesz ez a képesség!

Esetleg volt a családban más is, akitől örökölhetted?

2017. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utólag is részvétem. De 13 éveskénr nem tudtad miért sírtál. Pedig szellemileg már fejlett voltál hogy megtud. Talán ha mondtad volna hogy valami rossz fog történi, akkor talán lenne egybe függés.

De eddig csak az érzelmeségedet bizonyitod

2017. ápr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!