Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A 3 hónapos babám kb bő 2...

A 3 hónapos babám kb bő 2 hete nem alszik. Egy ismerősöm azt mondta h rossz szellem miatt. Nem akarom elhinni. Lehetséges? Milyen szakembert hívjak ha igen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
(Mellettem alszik) kb fél-1órát alszik majd felsír. Nem tudjuk miért. Nem fáj semmije nem éhes. Megnyugtatjuk, szàjába cumit teszünk és alszik. Ha nem alszom el és ott ülök fölötte akkor alszik rendesen 2-3órát. De ha elalszom akkor kb fél óra és üvölt. Egy ismerősöm mondta h szerinte egy rossz szellem piszkálja ééjszaka. Napközben is ha magára hagyom a pihiszékében akkor ugyanez van. Tehát mindig akkor mikor nem figyelünk oda. Nem nagyon hiszek ebben. De nincs magyarázat és bogarat ültettek a fülembe. Lehetséges ez?

2017. márc. 24. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Szegény gyerek...
2017. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 thoomas26 ***** válasza:
40%

Sajnálom, ez tényleg borzasztó lehet. Nemcsak neki megterhelő, de neked/nektek legalább annyira.

Nagyon nehéz megmondani, hogy ártó szellem áll-e a háttérben. Lehetséges, hiszen a pici babák még nagyon is megérzik a szellemek jelenlétét. Ha tényleg ez áll fenn, egy ehhez értő szakember segítsége kell, aki elküldi. De ilyet nehéz találni, ráadásul nehéz megbízni is benne, hiszen honnan tudhatod az elűzés pillanatában, hogy tényleg elküldte-e?

Azonban a babák a te tudatodra is érzékenyebbek, ami itt is meglátszik, hiszen amíg figyelsz rá, őrzöd, addig békésen alszik, s azonnal megérzi, ha már a figyelmed (a gondolatod) nem őrá irányul.


Szóval: igen, lehetséges egy olyan szellem jelenléte, akitől a babád megriad, de nem feltétlen ez lehet az ok. Ha nem, akkor sajnos a megoldást nem tudom. :(


Nem szoktattad hozzá esetleg túlságosan, hogy őrizd, miközben alszik? (Ez csak egy tipp.)

2017. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Sok ilyen rossz szellem van . Lehet Lilith , Naamah , Lamashtu , az adák stb
2017. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Kérdező


Olvasd a Bibliát


a szellemek menekülnek ettől

2017. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez inkább a te hibád.

1. Nem viszed orvoshoz kitudja nagyobb baja nincs-e.

2 a kisgyermekek érzik az anya feszültségét. És ha te feszult vagy mert 2hetr nem alszik rá ébred. És ha egy szellem babonája miatt is idegeskedsz akkor os felébred.


+


3. Nem ártana leszokni az ezotériárol. Majd ha nő a gyermeked akkor hogyan fogod majd azt mondani szeretet telien majd a kislányodnak/kisfiadnak. Hogy nyugi nincs semmi az ágyad alatt, nem bánthat semmi sem a világon.


De te még szültél és ezek után is szellemekre gyanakodsz ha gond adodik.

Vannak megmagyarázhatatlan esettek a világban a kék tollamal azt alá is írom. De ebben a dologban nincs semilyen természet feletti.

Gondoz inkább a gyermeked és ne a babonára neveld ha jó életet szánsz majd neki. Ennyit akartam leirni és nem szándékoztam senkit se megsérteni ha valaki magára vette volna.

2017. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Hm.. nehéz meccs ez..

Ha nem hiszel ebben, hiába mondanánk, hogy hívj látót, aki le tudja tisztítani a lakást, csak azt éreznéd, hogy feleslegesen kidobott pénz volt, mert semmit sem csinált (látszólag). A helyedben én az ismerőstől kérnék kontaktot, hogy ajánljon valakit, mert az ismerősödben biztos, hogy jobban megbízol, mint itt az ismeretlen válaszolókban.


De igen, egyébként lehetséges.

Nem vagyok pszichológus, de legjobb tudomásom szerint a domináns agyhullámtól is függhet ez, hogy mit érzékelünk, ami a csecsemőknél jellemzően még delta - a sok alvás miatt. Csak összehasonlításképpen írom, hogy egy átlagos felnőttnek éber állapotban béta a domináns agyhulláma, a meditálók pedig lemennek alfába :)

2017. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Szegény gyerek, de inkább az anyja miatt sajnálom.
2017. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Vidd orvoshoz és ne higgy el minden "baromságot" az ismerősödnek.
2017. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha melletted alszik és nem a saját ágyában, akkor rosszul szoktattad. Napközben is kellene egyedül lenni és nem sírni, ha nem vagy mellette. Semmiféle szellem nincs, ez csak ostoba babona. Kérj tanácsot az orvostól, védőnőtől.
2017. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Értek a természetfelettihez, sok mindent láttam és sok történetet hallottam már, de ebben szerintem sincs semmi megmagyarázhatatlan. Az 5. válaszolónak teljesen igaza is van.

Egyébként én azt is eltudom képzelni, hogy mindig felébred fél óránként, de mikor látja, hogy nem alszol visszafekszik, mert tudja, hogy minden oké, de mikor alszol megijed vagy zavarja, hogy nem körülötte forog minden ezért felébreszt. Persze lehet valamilyen egészségügyi dolog is mögötte nem akarod rád ijeszteni, lehet akár egy kis hasfájás stb. is. Nagyobb gyerekek, felnőttek esetében egyszerű olyan ételeket fogyasztani, melyek segítenek az alvásban, de egy 3 hónapos baba esetében nyilván korlátozottak a lehetőségek.

Lényeg, hogy én természetfelettit nem látom a dolog mögött, ha valóban csak ennyiről van szó akkor erre sokkal inkább valami racionális magyarázatot tudok elképzelni.

2017. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!