Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől érzek ilyeneket? =\

Mitől érzek ilyeneket? =\

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy mostanság egyre többször azt veszem észre, hogy amikor ránézek egy fára akkor olyan furcsa érzésem van. Például suliba ülök az órán, kinézek az ablakon, nézem a fákat meg a focipályát és olyan furcsa érzésem van. Meg van olyan is amikor beugranak képek. Például egy kis nyaraló vagy ilyesmi, de tudom, hogy ott még nem jártam csak olyan ismerős... Tudom, hogy nem dejavu, mert volt már olyan érzésem és amikor pl. azt a fát nézem akkor nem olyan. Értitek =D. Ez mit jelenthet? Talán kicsi kori emlékek villanak fel, vagy előző életből?
2010. máj. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, h korai emlékek bukannak föl.:) Viszont valószínűleg ez csak olyan képzelgés, ábrándozás, szeretnél már nyaralni, szabadban sok időt tölteni..ilyesmire tudok gondolni:)
2010. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak képzelődsz és a fantáziád szárnyal... Itt a jó idő, menne már mindenki ki a szabadba.
2010. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat=))
2010. máj. 14. 14:32
 4/4 anonim válasza:
Talán, talán. Talán javaslom, hogy keress valami normális elfoglaltságot, ahelyett, hogy itt kínlódj gyikon.
2010. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!