Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok, és néha úgy...

15 hetes vagyok, és néha úgy érzem, hogy nem is vagyok terhes, mert nem érzek "semmit". Időnként pedig olyan rossz érzésem van, hogy már nem él a baba. Ha elhalna, akkor annak lenne valami jele, vagy normális az ha ilyeneket érzek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha elhalna, annak lennének jelei.

Na de azért mondják, hogy a második trimeszter a legszebb, mert nincsenek már (általában) meg a rosszullétek. Természetes, hogy aggódsz, de amint megmozdul, meg fogsz nyugodni. Addig is élvezd ki, hogy jól érzed magad. Sétálj nagyokat, járj el kismamatornára. Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne terheld magad ilyen negatív gondolatokkal.Hamarosan érezni fogod a pocaklakódat és akkor megnyugszol,mert onnantól kezdve nap,mint nap biztosít téged afelől,hogy ő bizony ott van és jól van!Ha elhalt volna,akkor vérezgetnél,görcsölnél,de legalábbis nem éreznéd jól magad!Próbáld megkérni a védőnődet,hogy hallgassa meg a picur szívhangját,hátha lehet már hallani,bár ezt úgy tudom a 16. héttől nézik csak.
2009. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az én elhalt terhességemnek semmi jele nem volt. Az elejétől kezdve nagyon rossz érzésem volt, nem is tudtam felhőtlenül örülni. Egyik nap elmentem dokihoz, aki csinált UH-t és közölte, hogy valószínű már nem él a baba. 4napra rá kezdtem el vérezni. Igaz én 8hetes voltam. 15hetesen már kisebb a kockázat, de nyílván az egész terhesség alatt van rá esély. De nem megijeszteni akarlak! Nyugodj meg és ne stresszeld magad. Próbáld pozitív energiával telebombázni magad:-)
2009. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2009. jan. 18. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
én 12 hets vagyok. Pénteken derült ki, hogy már nincs szívverés. Van egy 2 éves kislányunk, mikor vele voltam terhes az más volt. Ennél a terhességnél valahogy nem voltak ilyan erős belső érzésim, mondhatom úgy, hogy nem éreztem, hogy terhes vagyok..Éreztem, hogy vmi nem stimmel. Aztán megörültünk a szívhangnak, de a köv. UH-on már nem volt szívhang. :(
2009. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Félre a negatív gondolatokkal! Mindazonáltal kérdésedre válaszolva előfordulhat, hogy nincs jele. Nekem a 9. héten halt el és a 12. héten az UH mutatta ki. Semmi jele nem volt, néha nekem is olyan érzésem volt, hogy nem is vagyok terhes. azért a 15. héten már ennek lényegesen kevesebb a kozkázata, úgy tudom
2009. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!