Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A számmisztikában a kereszt...

A számmisztikában a kereszt nevünknél a teljes nevet kell beírni (pl:István), vagy a becenév is jó (pl:Isti)?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Amit használ. Igen, fontos, hogy hogyan szólítják!

Van aki nem szereti a teljes nevét, pl, Anna-t használ Annamária helyett, van akit csak becenevén szólítanak.

2017. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
#1 hiába adod elő magad, tökmindegy mit ír be, mert humbug az egész.
2017. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. #2 erre .ár én is rájöttem, csak azért kérdeztem, mert kíváncsi voltam mennyivel más eredményt mutat.
2017. ápr. 18. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:

"...erre .ár én is rájöttem..."

#1 vagyok

Kedves kérdező! Gondolom abban egyetértünk, hogy nem mindegy hogyan hívnak, hogy szereted-e, elfogadod-e azt a nevet amit kaptál.

Talán még abban is egyetértünk, hogy sok dolgot elmond valakiről az az egyszerű dolog, hogy mik becézik és kiknek nem hagyja, hogy becenevekkel, vagy gúnynevekkel lásssák el.

Fontos pl, hogy hány neve van valakinek, melyik keresztnevét használja, egy asszony felveszi-e férje nevét, meghagyja e leánykori nevét, vagy összevonja ezeket.

Van, aki messzemenő következtetésseket von le, én nem szoktam. Ha többet szeretnél megtudni, érdemes a forrást linkelni, hátha van aki ismeri és megosztja véleményét.

2017. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha biztosra akarsz menni, azt a nevet írjad be, ami itt szerepel a kérdésed felett!
2017. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először a teljes nevet; de van, ahol a becenévnek is van külön rubrika.
2017. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*ja és vezetéknévhez pedig nem tudom, hogy a házassit, vagy a házasság előttit
2017. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert úgysem jelent semmit az eredmény.
2017. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 19. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!