Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz-e bármilyen...

Szerintetek lesz-e bármilyen komolyabb következménye az alábbi eseményeknek?

Figyelt kérdés

Egyszer nyaralás közben találtam a parton valamilyen fekete szénszerű kavicsot (amiből port készítettem egy másik kaviccsal) és ebből az egyik kezemre egy fekete keresztet, a másikra pedig varrat-szerű vizszintes csíkokat festettem.


Annak idején ami még furcsa volna, hogy anyukám megjegyezte, hogy valamilyen karmolás van a hátamon. Most meg a tükörben láttam két pattanást, ami teljesen olyan mintha egy kígyó volna rajtam. X nézetből csípésnek látszik a két pötty, y-ból fejnek. Nos?



2015. jún. 13. 00:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
charle megtalàlt téged.
2015. jún. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 VaTa94 ***** válasza:
Semmilyen következménye nem lesz illetve nincs, nemhogy komolyabb. Nem látom az összefüggést alapból...
2015. jún. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sokat voltál a napon.
2015. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Alkoholista.
2015. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Minek rajzolgatsz keresztet, unatkoztál? Kérdéskiírás előtt is unatkoztál? Még most is?
2015. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Küldj képet :P
2015. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
omg
2015. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, azzal a fekete kereszttel amit felrajzoltál a kezedre egy sötét mágiát indítottál el, aminek az a lényege hogy egy túlvilági gonosz szellemet megidéztél. És a karmolásokból ítélve valószínűleg rád tapadt a lény. Elmondom röviden mit fog veled csinálni az a lény ha nem állítod meg: először csak kisebb betegségek fognak jelentkezni nálad és a hozzád közelállóknál majd nagyon lassan egyre fokozódik a dolog egyre keményebb betegségek jelentkeznek + depresszió és új fóbiák és addig fog ez tartani ameddig te vagy az egyik családtagod meghal.A természetes halált nem számolja a lény! A lény a karmolással jelezte neked hogy elkezdődött a "játék".

A pattanás az nem jelent semmit, az csupán véletlen.

Nekem is volt ilyen esetem mondjuk szerencsére én meg tudtam állítani, mert segítséget kértem az őrződémonomtól.

Egy túlvilági lényt csak egy másik túlvilági lény állíttathat meg!

2015. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8as vagyok! Meg még azt elszerettem volna mondani hogy egy ilyen folyamat nagyon lassú. Van amikor 5 évig tart a "játék" meg van amikor csak 1-2 hónap a célpont erősségétől függ a dolog.
2015. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#1, #4

Charlie Dupla whiskyvel.

https://www.youtube.com/watch?v=B5Deno4mqpA


#3

Az biztos:)


#5

Annak idején vonzott nagyon az említett szimbólum. Nem mondom, hogy ma nem.

Valójában nem szoktam unatkozni...


#6

A fényképen nem látni.


#8,#9

Értem. Én is valami ilyesmire gondoltam. Amikor olvastam a válaszod, majdnem megállt a szívem.

De a második válaszoló már utólag megnyugtatott, hogy nem erről az estről van szó.


Köszi a válaszokat!

2015. jún. 13. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!