Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg az...

Hogyan találhatnám meg az életutam? Azt, hogy miért vagyok a földön és mivel foglalkozzak?

Figyelt kérdés
Most kezdek bele merülni a spirituális könyvekbe, régóta érdekel sok kérdés. Ez viszont nagyon fontos,szeretném megtalálni az életcélom de nem tudom,hogy kezdjem vagy esetleg kihez forduljak segítségért. Budapesten van e hozzáértő szakember,hipnotizőr?

2017. ápr. 21. 13:44
 1/5 thoomas26 ***** válasza:
100%

Gondolj vissza arra, hogy gyermekként mit csináltál a legszívesebben? Most, ha egyedül vagy olykor, s gondolkozol az élet dolgain, mihez vonzódsz leginkább? Mi az a tevékenység, amit a lelked mélyén a legszívesebben teszel vagy tennél a mai napig? Mi az, amihez teljesen egyértelműen megvan a testi képességed, esetleg jobban, mint az átlagembernek és szereted is csinálni?

Meg fogod találni, mert mindenkinek van ilyen. Nos, ezért vagy (persze többek között) a földön. Azért, hogy a szóban forgó dolgot csináld, s igyekezz azt a lehető legtöbb ember javára fordítani! Természetesen nem azt jelenti, hogy csak azt kell csinálnod, de azt mindenképpen. A lélek leszületése előtt szándékosan választott olyan testi és egyéb körülményeket, amelyben a választott célját a legjobban elérheti, ezért érdemes az előbb említett úton elindulni a keresésben.


Ha erre rátaláltál, és ezt ki is használod, továbbá mindenkivel csak olyat teszel, amit szeretnél, ha veled is tennének, s nem mellesleg ha igyekszel minden helyzetben boldog lenni, akkor meg tettél mindent, amiért egy lélek (így a te lelked is) leszületett a Földre.

2017. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Mi a frászért kéne neked hipnotizőr? 🤔

Miért hiszed azt, hogy céllal születtél erre a világra? Könnyebb ezzel a tudattal élni igaz? 😏Valószínűleg, amit gyerekként kigondoltál magadnak nem biztos, hogy felnőttként is azt akarod majd csinálni és a megvalósítás is nonszensz, mert vannak olyan gyerekek, akik hősök akarnak lenni vagy űrhajós hősök meg aztán ott vannak az anyagiak is, mert ugye a speciális nem sokat hoz a konyhára. Ha már felnőtt vagy és tudsz magadról gondoskodni keres magadnak egy melót és az legyen az életfeladatod, hogy ne kerülj az utcára. Ha meg valamiben tehetséges vagy azzal foglalkozz képezd magad. Azt hiszed jön majd ide egy bebogyózott guru, aki majd meg mondja neked, hogy ezért meg azért született le erre a világra a lelked, hogy beteljesítsd a sorsod? A lelked választotta ezt az életet neked. Ugyan már. Az ilyenek általában túl sokat vízipipáznak és a saját életüket vetítik ki rád. Ha jobban megnézed legtöbbjük munkanélküli. 😊

2017. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem valaki azt mondta, nincs életfeladatom.

Az 1-est olvasva, gyerekkoromból én semmit nem tudok felidézni ami öröm forrás lett volna számomra pl.

2017. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én űrhajós hős akartam lenni gyermekkoromban, de ha akarod 3-as neked adom az előző életfeladatomat. Most én akarok lenni a világ leggazdagabb embere és uralkodni akarok a világ felett, közben káoszban taszítom majd azt.. Bíbor vörössé változtatom az eget és véreső áztatja majd a földet. 😈
2017. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thoomas26 ***** válasza:

#3

Bár furcsa, hogy gyermekkorodból nem tudsz felidézni semmi olyant, amit igazán szerettél volna csinálni, de akkor nézd az egész életedet. Kizárt dolog, hogy nem lenne bármi olyan tevékenység, az életnek bármilyen területe, amely közel áll a szívedhez, közel áll hozzád, illetve amelyikben úgy látod, szívesen és otthonosan mozogsz.

Ezen túlmenően azonban nem kell feltétlen komoly életcélt keresni. Akikkel ebben az életedben a sorsod szempontjából meghatározó kapcsolatod volt/van, amilyen körülmények vesznek körül az életben, mindezeknek a megélésére, megtapasztalására születtél le. És nem utolsó sorban azért, hogy mindeközben lehetőség szerint minél boldogabb és elfogadóbb, megértőbb légy.

2017. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!