Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rövid lesz a téma/kérdés:...

Rövid lesz a téma/kérdés: Horváth Zoltán (Spirituális látó) Mit tudtok róla? Állítólag elvitték az UFO-k és azóta lát, tud energiát adni.

Figyelt kérdés

Mivel én egész életemben nem hittem ebben, elmentem egy ilyen "látásra, energiára, stb. ) Furcsa, de éreztem a fejemen áramszerű bizsergést és láttam egyszer egy fényt. (Nem vicc) Ha valaki jártas ebben, hogy ez egy csalás, akkor írja le, hogy mivel csinálja, hogy ezt éreztem, mert valóban éreztem!


Mellékesen jegyzem meg, hogy bármilyen más részen, ahol elvileg energia volt, semmit nem éreztem, így nem vagyok bolond..., csak érdekel a "leleplezés, ha valaki tudja ezt)



2017. ápr. 25. 03:38
1 2
 11/13 karpati edit válasza:
Kedves Horváth Zoltán kilétén vitatkozók!Én nekik köszönhete,hogy az életemen pozitive változtatni tudtam.A képességeit illetően:Van!Nem elemet tart a kezében,belőle árad.Több éve járok hozzá életösztön szertartásra,sorstérképet csinált stb.nem sorolom.Egyiptomba is volt szerencsém kijutni a csoportjukkal,életre szóló élmény volt,s remélem még lesz lehetőségem rá.Ő és Száraz Gyuri egész életét arra tette fel,hogy felnyissa a szemünket..ébresztő..és igaz!
2019. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 karpati edit válasza:
Még egy pár gondolat.Az energiát lehet érezni,de ahhoz nyitottnak kell lenni,és megfelelő rezgésszint kell.Én is érzem,és látok.Semmi svingli nincs a képességükben.
2019. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Semmilyen átverés nincs a dologban. Nekem is speciel nagyon sokat segitettek. Zoli képességei abszolut valódiak.
2020. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!