Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha kaphatnátok egy természetfe...

Ha kaphatnátok egy természetfeletti erőt, mi lenne az?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mármintha választhatnánk egyet :-)

Gyógyítás

2017. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Làthatatlan lennék és Béla mellett lennék egész nap hogy làssam ki is ő valojàban :)
2017. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyógyítani szeretnék.
2017. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Alucard számít ? :D


Idézésnek,regenerációnak esetleg alakváltásnak örülnék :D

De akkor is Alucard(Vlad) a nyerő ! xD

2017. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Időugrás, idő visszatekerés.
2017. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Repülés láthatatlanság esetleg időutazás ;)
2017. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Láthatatlanság. Ha ezt kombinálhatnám egy örök élettel, akkor nekem már nem is kellene semmi más.
2017. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A Warcraft-ból a Shadow Priest-ek erejét.
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Azt az erőt választanám amivel bármire képes lennék


- Mivel sokat hibázok és súlyosakat, idővisszatekerés

- Mivel sokat utazom és rohadtsok pénz elmegy a bejárásra, térgörbítő kapuk létrehozása és használata. A teleportálásba lehet belehalnék, a repüléstől szerintem meg tériszonyos vagyok.

- Friss étel előteremtése a semmiből, mert sose akarok éhes lenni mert hó vége van és elfogyott a pénz

- Energiateremtés, hogy ne kelljen a szolgáltatónak fizetni mert az is drága

- Extrém információszerzés. Mindig tudnom kell hova tovább és amikor venni akaroi valamit mi a legjobb ár-érték arány

- Programozás minden nyelven, hogy sok pénzt tudjak keresni

- Minden nyelven beszélés, hogy lehessek tolmács akit jól fizetnek

- Ellenállhatatlan sárm, hogy legyen állandó stabil baráti közösségem, ahol elfogadnak és szeretnek őszintén és bármi bajuk van azt kíméletlenül elmondják nekem a szemembe

- Mindig képes legyek barátnőm logikáját, érzéseit, gondolatait érteni, hogy sose okozzak Neki fájdalmat és a legideálisabb férje legyek majd

- Csodát tenni, hogy semmi jövedelemmel, tőkével, pénzzel eljussak olyan szintre, hogy dolgozhassak, sok pénzt keressek, felnőjek, Pesten lakást vegyek, ahol a Dràga barátnőmmel együtt élünk boldogan

- Dolgok előteremtése, hogy bármi amit barátnőm kér, megkaphassa, mert Szeretem Őt és boldoggá akarom tenni

- Egy ideiglenes gazdag kedves ember megidézése, hogy amíg talpra nem állok, ellásson annyi pénzzel, hogy épp elég legyen. Pl fizesse a jogosítványom, szerezzen lakást nekem, fizesse a bejárást amíg nincs jövedelmem (fogalmam sincs honnan kell ennyi pénzt összeszedni és nem akarok elhajléktalanodni)

- Apám megidézése, hogy be tudjam neki bizonyítani, hogy szerethető vagyok, büszke lehet rám és ezt őszintén ki is mondja nekem, továbbá bocsánatot kérjen a viselkedéséért és lezárva el tudjunk köszönni mielőtt visszahalálozik

- Képesnek lenni sírni, mert az nekem nem megy olyan jól és tele vagyok fájdalommal amit világéletemben el kellett fojtsak

- Szeretnék úgy élni, hogy sose érezzem magam se kényszerpályán se üresjáraton. Nem pazarolhatok több évet

- Szeretném a sima Persuade (KotOR) készséget kifejleszteni, hogy felvegyenek olyan helyre dolgozni, ahol nem esek össze és megfelelően keressek, valamint álmaim munkája legyen

- Szeretnék igazi felnőtt férfi lenni, akit elismernek, aki boldog, aki kiteljesedik, aki teljesíti a vágyait, aki önmegvalósítja magát

- Visszafiatalodni 10 évet, mert szégyellem magam, hogy 28 évesen még sehol nem tartok és úgy érzem kiestem a szociális hálóból és nincs reményem olyan szinten rendbejönni mindenhogy ahogy szeretnék.

- Szeretnék mindent bepótolni amiből kimaradtam/kihagytak és részt akartam valahogy benne venni. Például szeretném, ha rendeznének nekem egy szalagavatót, ahol egy ideiglenes osztálytárslánnyal táncolnék, mert a sajátomon nem vehettem részt mert kizártak belőle. Emellett mivel barátnőm rengeteget volt külföldön, el akarom vinni ugyanazokra a helyekre és azt akarom, hogy úgy élje át, hogy nekem köszönhetően van ott először

- Szeretném visszanöveszteni a barátnőm szüzességét egyetlen alkalomra, hogy én vehessem el Tőle, mert rosszul esik nekem, hogy hiába én vagyok az első Neki, mégse én vettem el. Emellett egyáltalán nem érzem magam teljes értékű férfinak, mert úgy gondolom ehhez kritérium, hogy elvegyem egy lány szüzességét. Megcsalni nem akarom, de elfojtani és beteljesítetlenül hagyni se.

- Hatalmas csoda kell ahhoz, hogy kiderüljön, mitől vagyok olyan amilyen és hogy egyáltalán milyen vagyok. Tele vagyok furcsa tulajdonsággal, aminek nem tudom mi az eredete. Hogy egyes dolgoktól miért pánikolok be, miért rettegek egyes normális helyzetekben és miért nem vesznek fel dolgozni. Emellett hogy miért alakultak ki bennem ezek a merev berögzött sémák.

- Szeretnék teremteni magamnak egy apát meg egy húgot, mert őket elveszitettem és szükségem van valakikre akik ezeket a szerepeket betöltik az életemben.

- Szeretnék a társasjátékaim mellé egy játszórobotot, akinek megtaníthatom azokat a játékokat és amikor csak szeretnék, társasozna velem. Társaságra vágyom, de itthon egyedül érzem magam, kint meg nincs semmi, mert egy izolált településen élek

- Szeretném azt a csodát elérni, hogy megkapjam az ONYF 90%-os MÁV és 100% BKV kedvezményt, mert tartós fogyatékkal és autizmussal (Asperger) diagnosztizáltak és emiatt más vagyok és kiestem a szociális hálóból. Se suli, se munka, nem tudok beilleszkedni, a pénzem fogy, pedig csak állásinterjúkra meg bérletre költöm meg kajára meg a hiteltörlesztésre (kellett a diákhitel mert valamiből fizetnem kellett a bejárási útiköltséget az egyetemre, amit abba kellett hagynom később mert nem ment)


Kapásból ennyi

2017. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Izsákfi válasza:
9/9-es szerintem inkább pszichiáter akarjál lenni. Talán az segít!
2017. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!