Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani iroi oldalaka...

Tudnátok mondani iroi oldalakat ahol kaphatnék az irásaimra őszinte véleményt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2015. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha keresel valakit, aki ért az egészhez - egy olvasott ember, valami irodalomban jártas személyt, aki még az idejét is tudja ilyenre szánni -, akkor szerintem neki is megmutathatod az írásaid.
2015. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A karcolaton már próbálkoztam...de nem jött be.


Lehetséges igazad van amit mondasz. Csak nincs ilyen ismerősöm és fogalmam sincs, hol találhatnék ilyet.

2015. aug. 26. 20:10
 4/13 M.Z. válasza:

"A karcolaton már próbálkoztam...de nem jött be.


Lehetséges igazad van amit mondasz. Csak nincs ilyen ismerősöm és fogalmam sincs, hol találhatnék ilyet."


Miért nem jött be? :)


Ha őszinte véleményt szeretnél, szerintem a karcolat a legjobb közeg erre amatőr szinten.

Ha érdem nélküli hátlapogatást, nos arra valóban nem a célszerű a karcolat.

2015. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nincs olyan írós oldal, ahová profik járnak hobbiból értekezni. vagy ha igen, akkor is honnan fogod tudni, ki ért hozzá igazából?
2015. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 M.Z. válasza:

5-ös:


Pedig van olyan oldal. Csak a nagyobb nevek többnyire nem saját neven pátyolgatják a népet.

Pátyolgatás alatt meg építő jellegű hidegen tálalt kritikát kell érteni. :)

2015. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De ha nem saját néven teszik, hogy választod ki az ő véleményüket a többi laikustól? vagy akárki nem is írhat? Mondasz ilyen oldalt?
2015. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is csak a Karcolat.hu-t tudom ajánlani.

Miért nem jött be?

Ott őszintén megmondják, ha az írásod rossz, és azt is ha jó. Rámutatnak a hibákra, segítenek, és szerintem a közösség is remek.

2015. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: Egy idő után rájön az ember, kit rejtenek az álnevek. Főleg, ha az illető elárulja magát. Ez minden közösségre igaz, bármely oldalnál előfordul. Ezek után miért lenne olyan nehéz megkülönböztetni egy profit a laikustól?

Egyébként még az FB-n is vannak olyan írói csoportok, ahol ismert magyar szerzők (ott már saját néven) adnak tippeket, javaslatokat. Bár az sokkal kötetlenebb, konkrétan írást ritkán elemeznek így ki.

2015. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
DE hogy keressek rá? Mondanál valami megnevezést?
2015. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!