Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan kaphatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatnám vissza a férjemet?

Figyelt kérdés
A férjem elhagyott mert flörtöltem egy màsik férfival. Azóta semmit nem tudok róla. Nagyon szeretem őt, mit tegyek? 25/N és 37/F
2015. márc. 13. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami elérhetőséged csak van nem? Próbálj meg egy találkozót összehozni, hogy át tudjátok beszélni, ott mondd el, hogy nagyon megbántad és szeretnél kapni még egy esélyt. De a döntés az a férjed kezében van, te többet nem tudsz tenni!
2015. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon nem szeretheted, ha flortoltel egy masik palival.

Gratula, ferjednek van tartasa.

2015. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Mit takar a flört? Arra sem az esélyt, hogy átbeszéljétek?
2015. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha egy flört miatt elhagyott, nem biztos, hogy nagyon teperni kellene utána...
2015. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én felfogásom szerint a flört annyiból álla, hogy maximum kacérkodtok egymással, de nincs csók, tapi, szexuális ígéretek mondjuk sms-ben, vagy fb messengeren. Ha ezek valamelyike megtörtént mégis, akkor az már picit túlmutat a flörtön. Ha kiderülne, hogy a párom olyanokat írogat egy lánynak, hogy így csókolnálak, úgy csókolnálak, így dugnálak, úgy dugnálak, akkor én is ott hagynám a francba úgy hogy ne is lássam többé. Még a cuccaimért se mennék vissza a közös lakásba. Ha ilyesmi történt, akkor írj neki egy hosszú e-mailt, amiben mindent leírsz, amit érzel iránta, meg mennyire hiányzik és mennyire bánod. Azt is írd meg nyugodtan, hogy ezt miért csináltad (pl.: kellett egy kis önbizalom, vagy ilyesmi) és várj türelmesen. Ne erőltesd, mert a kierőszakolt visszatérésnek úgyse valószínű, hogy jó vége lesz. Ezt neki kell eldöntenie, éreznie, hogy meg tud-e bocsájtani
2015. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy egy pasi hozzàszólt facebookon az egyik képemhez. Én meg visszaìrtam, hogy "te is jól nézel ki dràga". Akkor a pàrom azt mondta, hogy nem tud többé bìzni bennem. Nem tudom, hogy mit csinàljak.
2015. márc. 13. 12:21
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Komoly, érett kapcsolat. Ha nem írnád, hogy házasok vagytok és a korotokat, azt tippelném, 13-16 évesek vagytok, akik a facebook miatt "szakítanak".
2015. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát, nem tudom. Nagyon rosszul esne, ha a párom ilyet írna másnak, de ezért kidobni az ablakon egy házasságot?! Biztos, hogy más gond nem volt köztetek? Mert ha ez volt az utolsó csepp a pohárban, akkor neki is meg van a maga igaza. De azért egy házasságot nem rúgunk fel úgy, hogy ne beszéljük át a dolgokat, még akkor is, ha vége van.
2015. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ennek a történetnek biztos van előzménye, senki nem lép ki egy kapcsolatból ennyi miatt...
2015. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy a férjed nagyon gyerek agyilag vagy ennek más előzménye is volt....
2015. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!