Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valaki tudatmódosító szer...

Ha valaki tudatmódosító szer befolyása alatt él át testen kívüli élményt, akkor az lehet valódi vagy csak simán fless?

Figyelt kérdés
Egy haverom mesélte hogy Lsd és fű hatása alatt szokott meditálni, úgy jut el a meditációs tudatállapotba. És hogy egyszer úgy érezte mintha a lelket az egyik haverjaba érezte volna. Ez lehetséges vagy csak flesseli?
2017. ápr. 26. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Na persze a drogos k@csög aztán tudja.
2017. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Normalis válaszokat Legyszi.
2017. ápr. 26. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Ez normális válasz ember! Egyes országokban úgy szoktak köszönni, hogy "szia te k@csög" meg ilyenek.

Ha biokémiai folyamatokkal ki lehet váltani ilyen reakciókat akkor az biológiai nem szellemi eredetű. Pláne, hogy az illető nincs magánál és neki a szava annyit ér, mint a béke segge.

2017. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na ez már válasz volt :D
2017. ápr. 26. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát a bibliát is tutivilyen flessmesterek írták.
2017. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel azt is komolyan vehetnéd mikor álmomban beszélek.
2017. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is már tapasztaltam hasonlót, és hasonló állapotban. Beszélgettem a nagynénémmel. Azt mondta nekem hogy hívjam fel a Bátyám az, és kérjem meg arra hogy ne menjen be dolgozni. Így is lett. Az egyik munkatársa körfűrésszel levágta az ujját. Ha nem szólok a tesómnak most a kórházban lenne. Ajánlom nagyon az efféle meditációt.
2017. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mármint az elhunyt nagynénémmel.
2017. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az indiánok az inkák csak tudatlazító anyagokkal tudtak teljes medítácíós állapotba esni.A füvet évszázadok óta alkalmazzák medicális gyógyításra.sajnos túl sok a sötét ember a világon,aki csak azt látja s fogadja el,amit pár okos a szájukba rágott,de a világról semmi lőnivalója.
2017. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

fü max csak segit kreativnak lenni, de attól az összes hülyeségre azt hiszed hogy igaz és csak lerombolod vele az életed

az igazi valódi a nagy business emberekkel

2017. ápr. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!