Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan és miből készítsek...

Hogyan és miből készítsek füstölőt szellemek ellen?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem tök mindegy, mitől látszol hülyének? Nincsenek szellemek.
2017. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Én viszonylag olcsón (már ahhoz képest olcsón, hogy tényleg hatásos) tudok készíteni neked olyan füstölőt, ami minden esetben garantáltan beválik. Nem egyszerű elkészíteni, ezért nem is javaslom, hogy magad próbáld meg, de ha kell, csak szólj.
2017. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
#6-os vagyok, nyilván kamu az egész, amit írtam. De azzal együtt, hogy ezt a megjegyzést teszem ide alá, így is érdeklődni fog egy csomó szerencsétlen hülye privát üzenetben, hogy akkor mennyibe kerül, meg lehet-e részletben fizetni. Annyira szeretném, ha csak egy kicsit lenne értelmesebb a népességnek ez a rétege, de reménytelennek tűnik a helyzet. És ez még az életkorral sem magyarázható. Aki írni tud, már nem kellene, hogy ezen a szinten álljon. Akár 7, akár 80 éves.
2017. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zsálya az egyik leghatásosabb tisztító. Ezenkívül a fenyő,menta, szantál (olajával becsepegtetheted a füstölőd. Rozmaring... Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2017. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Popovics, te vagy az?
2017. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Léteznek szellemek, de nem érdekli őket a füstölő. A füstölőhöz kötött szertartás viszont érdekelheti őket. Önmagában a füstölő semmit sem ér.
2017. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!