Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mondanátok védővarázslatokat...

Mondanátok védővarázslatokat démonok és szellemek ellen?

Figyelt kérdés

Más emberre (szerelmes vagyok a lányba és barátok vagyunk) szeretném felolvasni a védelmet. Szóval ha kérhetem, akkor olyat írjátok, amivel ez lehetséges és ha kell hozzá valami más, nem csak az ige elmondása, kérlek írjátok le.

Köszi a válaszokat.



#szerelem #szellem #démon #védővarázslatok
2016. jún. 24. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem látom a logikát benne.

Egyiknek sem célja bántani az embert, pont nem a párkapcsolatodba fognak beleavatkozni.

Ha csak nincs rá nyomós indokuk.

De , hogy válaszoljak is.

Az aura pajzsot tartom a legjobb megoldásnak.

Olvass utána .:)

2016. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

felesleges.


De ha tényleg nagyon szeretnéd ezeket a varázsigéket használhatod bátran:


Kérlek bocsáss meg!

Tévedtem, sajnálom.

Rosszul esik a ______, azért mert ______ okoz nekem/ezt érzem tőle. Csináljuk máshogy!


vigyázz velük mert hihetetlen erejük van!

2016. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A hobbit Radagast varazslata az meg a pokokat is elkergette xdd de eleg a pozitiv energia
2016. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ne röhögtess. :DD

Hol élsz te barátom, melyik filmben?:D

Egyébként elég hogyha beállsz egy sarokba, elkezded kaparni a falat és közben azt kántálod hogy : Normális vagyok, nincsenek démonok, normális vagyok, nincsenek démonok ...

2016. júl. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!