Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelmi kotes, magia?

Szerelmi kotes, magia?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam utana. Valaki megtudna csinalni? Vagy tud modszert ami sikerul? Nem kerem a negativ komenteloket.

2017. máj. 11. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első válaszoló, totál más az egész univerzum berendezkedése, eleve nem tudod mit hívunk Mennyek országának vagy mi az a menny, mi a pokol (ha van egyáltalán) és mi történt a halál után. Sajna túl sok az olyan infó, ami eléggé kifacsarja ezt az egészet, ezért inkább ne gyere a Bibliával, nem az a könyvek könyve. :)


Kedves kérdező, bocsánat ezért. A kérdésedre válaszolva, nincs működő szerelmi kötés, mágia, mivel a tudása elveszett az évszázadok folytán és nem is arra szolgált, hogy megköss valakit, az akarata ellenére, hanem épp ellenkezőleg, mindkét fél beleegyezése végett, egyfajta lelki szintű házasság kötésről van szó, hogy hétköznapi legyek. Remélem ez érthető, hogy ezt nem tudod elfogadni, az már más kérdés.

2017. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem létezik ilyesmi és soha nem is létezett.
2017. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Keress meg privátba.

Adok egy elérhetőséget.

Ha valaki képes kötésre, akkor az az illető... rajtam is ő segített.

2017. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Retardált Reptoid ***** válasza:
88%

Nekem volt ilyen esetem, de 2 hétig tartott.

Egy ilyen mágiával "megkent" talizmánt vettem és kb.max 1 hónap mulva egy szuper lányt megkaptam akit eddig sosem láttam, de el is hagyott, hogy nem vagyunk egymáshoz illôk, pedig nagyon igyekeztem nem értettem miért :(

De aztán évek után szerintem megbánta mert anyagilag jobban járt volna velem.

2017. máj. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg azt gondolod hogy egy igazi, felhőtlen, imádnivaló kapcsolat, tele nevetéssel, vidámsággal, egy szerelemi kötés által jön létre?

Kérlek gondold át ezt:)

2017. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én tudok valakit, nekem is ő csinálta és sikerült. Elérhetőséget adok ha rám írsz.
2019. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!