Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Morgána jósnőnel járt már...

Morgána jósnőnel járt már bárki? van bárkinek bármilyen tapasztalata vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#jósnő #mágia #josoloas
2015. szept. 15. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kókler!!!! Átbax!
2015. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kelta istennő nevét használja "művésznévnek". Mennyire lehet így hiteles? Ha a saját nevén nem tud befutni, ezért egy hangzatos nevet választ, amiről igazából sejtése sincs, akkor nagyjából csak a pénz elfogadásához ért igazán.
2015. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mar nem azert de ez vmi idiota megkozelites hogy honnan valaszt nevet! attol hogy vki teca vagy erzsebet boszi hitelesebb? oriasi szar valasz mar meg ne haragudj!!
2015. szept. 15. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nézőpontod miatt nem haragszom, de azért mondjuk a trágárság kicsit kényelmetlen. A megfontolást viszont valószínűleg nem értetted. Álnevet használ, tehát nem fedi fel a valós nevét a hozzá fordulók előtt nyílt fórumon. Nem tudom személyesen hogy kommunikál. Morgana egy nem túl pozitív mitológiai alak, főképp a megbízhatatlanságáról, mágikus úton elkövetett csalásairól, megbízhatatlanságáról híres. Ebből talán biztosra vehetjük, hogy a kérdéses jósnő nincs tisztában a választott név jelentésével, különben mást választ, nem egy álnok karaktert. Mivel nem tudja, hogy kinek a nevét vette fel, ebből látható, hogy ezoterikus, és okkult témában nem járatos, a nevet valamilyen filmből, vagy internetes honlapról leste el, ahol a boszorkánysággal, mágiával azonosították a mitológiai alakot. Ha ő maga nem megbízható, mivel álnéven tevékenykedik, és az álnév választása is roppant szerencsétlen, ez a hozzá nem értéséről árulkodik. Kibontva az állítást körülbelül ennyi, csak gondoltam rövidre fogva is hátha meggyőz. Valószínűleg ugyanolyan hitelesen tud jósolni, mint te, vagy bárki más, csak hajlandó mindezt pénzért tenni, amire más nem feltétlen képes. És ezt nem mint erényt említem.
2015. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek mind lehúzzákna pénzed.

Énis ezzel foglalkozom mégsem kérte érte soha pénzt. Igyis élek ez egy adottság ami vagy kijön életed során vagy nem hazugság hpgy mindenkinek van ereje nincs nekik aki pénzt kér majdnem mind kamu 2vel találkoztam aki kért pénzt és nem kamu volt viszont őkmeg férgek voltak :D

2015. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem énsem fedem fel az arcomse annak akinek segitek nemhogy a nevem.

Elozo

2015. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kérdő emerke!szerintem inkább örülj neki hogy egyáltalán válaszolt a 2 számú
2015. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!