Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kotes ami mukodik?

Szerelmi kotes ami mukodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sok olyan ember van itt, akiktol mar lattam egypar hasznos hozzászollast ami e temát illeti. Felvettem egy kapcsolatot egy mágussal, aki fekete mágiával foglalkozik. Nekem is sok mindent kellett csinalnom es tobb mint 1hétig tartott az egész. De valahogy még nemlátom az eredményét. Tudna nekem valaki olyan írni, akinek elmondhatom hogy miket csináltam, és aki megmondja hogy jó e lett csinálva? Mert elég durva dolgok voltak...

2017. márc. 27. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Csak a pénzt szedték el tőled, mert szerelmi kötés nem létezik.
2017. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

+1

Ahogy az első mondja.

2017. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Hihetetlen, hogy még a mai világban is mebödlnek ezeknek...
2017. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Fekete mágia,hatalmas nagy bűn!
2017. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Ellenőrizd a számlaszámot, hogy biztosan jó helyre utaltál-e
2017. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Egyetlen szerelmi kötés van, ami valóban működik:

[link]

2017. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 homo ludensz ***** válasza:

Az a mágus aki fekete mágiával foglalkozik az vagy képzetlen a mágiát illetően vagy csak mondja. Egy képzett mágus tisztában van vele hogy mekkora árat kell neki magának fizetnie ha "feketébe" téved.

A szerelmi kötés ha hatásos,morálisan kifogásolható.Minden embernek van egy szabad életútja és ezt kívánnád akár segédlettel irányítani,ill. befolyásolni.

2017. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Soha ! Ne menj bele fekete mágiás kötésbe!

Én ezzel már megszívtam egy kedves mágussal.az életem tönkrement miatta annyi rossz dolog történt velem utána!

És az a legnagyobb baj hogy ezek a mágusok, sokkal inkább téged kötnek méginkább hozzá, hogy mégtöbb pénzzel behuzzanak!

Ismerek egy nőt, úgy született, hogy képességekkel rendelkezik, ő angyalokkal dolgozik, és valóban érti a dolgát.Nem mindenkit vállal el azt tudni illik! Ha érdekel az előrhetősége írj privátban.

2017. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én tudok valakit, nekem is ő csinálta és sikerült. Elérhetőséget adok ha rám írsz.
2019. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én csináltam már, a felét egy régi könyvből tanultam, a másik felét meg én magam fejlesztettem ki . Nem azonnal történik a változás, hanem folyamatosan. Ami viszont nagyon igaz, kell hozzá kötelék, ha egyáltalán nem fűzi hozzád semmi az illetőt akkor nem működik.
2019. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!